Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/634)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2024 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 634 | Turnajů: 337

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hrubý Zdeněk CZE075448BedihošŤ63636327 750
2.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice36363624 800
3.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice43434323 650
3.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc31313123 650
5.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc36363623 000
6.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov39393922 950
7.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou29292919 650
8.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany26262618 100
9.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané24242417 000
10.Karvay Roman CZE076677Bruntál27272716 850
11.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc49494916 750
12.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk25252516 350
13.Kryštof Bohumír CZE073459BHanácká trefa Prostějov27272716 250
14.Bouchal Tomáš CZE063809ASport Bar Atláč Přerov18181816 000
15.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc31313115 350
16.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk16161615 300
17.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané25252515 050
18.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk24242415 000
18.Sedlák Jaroslav CZE071261BO tečku Prostějov40404015 000
20.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc21212114 850
21.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk18181814 600
22.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov25252514 550
23.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc35353513 850
24.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk20202013 800
25.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov32323213 600
26.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov19191913 350
27.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc27272712 750
28.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk23232312 550
29.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc16161612 400
30.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc25252512 350
31.Jaroš Tomáš CZE039438ASport Bar Atláč Přerov15151512 250
32.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk25252512 050
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané22222211 800
33.Karvay Martin CZE076676Bruntál28282811 800
35.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice14141411 300
36.Léhar David CZE059990Hnojice13131311 250
37.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina12121211 200
38.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané20202011 100
39.Pořízka Adam CZE066152BSokol Plumlov16161611 000
40.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk14141410 800
41.Novák Petr CZE006464AŠK Vyškov13131310 750
42.Suchánec Libor CZE003747BU Mě dobrý Česká Ves14141410 700
43.Šmoldas Ladislav CZE064397CMoravans Litovel17171710 650
43.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov15151510 650
45.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo16161610 600
46.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk21212110 450
47.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané14141410 400
47.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc16161610 400
49.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice14141410 300
49.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk16161610 300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 21:55:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement