Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/12375)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - sezónní

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 12375 | Turnajů: 14235

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 4 377 381 381 381
2. Krasanovská Žaneta CZE012884 2 365 367 367 367
3. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 4 358 362 362 362
4. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 334 334 334 334
5. Michálková Michaela CZE052185 D Twenty 6 Praha 2 2 20 305 329 329 329
6. Opěla Robin CZE057429 C Slezští rytíři Karviná 1 2 9 315 327 327 327
7. Pecha Ondřej CZE044177 B TJ Viktoria Radim 2 1 8 273 284 284 284
8. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 1 10 271 282 282 282
9. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 1 6 269 276 276 276
10. Kain Roman CZE029614 A Klub 44 Liberec 3 3 10 243 259 259 259
11. Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice 253 253 253 253
12. Vokřálová Petra CZE048805 D I am 180 Praha 3 8 241 252 252 252
12. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D I am 180 Praha 3 8 241 252 252 252
14. Vnenk Rostislav CZE061930 C ŠK Frýdek 4 247 251 251 251
15. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 6 243 249 249 249
16. Marek Jakub 1985 CZE020723 A Prevíti Praha 4 243 247 247 247
17. Korbel Tomáš CZE061515 D SB Hostivař Praha 2 237 239 239 239
18. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 3 1 10 224 238 238 238
19. Majerčin David CZE020476 C Twenty 6 Praha 2 233 235 235 235
20. Bláha Petr 1976 CZE049371 B Amatéři Písnice 4 229 233 233 233
21. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 8 224 232 232 232
22. Batista Libor CZE059204 10 218 228 228 228
23. Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 6 19 192 221 221 221
24. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 4 214 218 218 218
25. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 C Avengers Praha 2 18 197 217 217 217
26. Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha 214 214 214 214
26. Hamšík Robert CZE059170 D Sedmá rota Praha 214 214 214 214
28. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Baba Jaga Praha 4 209 213 213 213
29. Teichnerová Kateřina CZE045221 B ŠK AJETO Praha 1 3 14 191 209 209 209
30. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 2 17 185 207 207 207
31. Vávrová Jana CZE052734 B ŠK Lašská jizba Sedliště 8 198 206 206 206
32. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 14 190 204 204 204
33. Dudek Ondřej CZE060130 C Sons of Žižkoff Praha 8 195 203 203 203
33. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 6 16 178 203 203 203
35. Setikovský Roman CZE004621 A Rytíři Hostivař 4 198 202 202 202
35. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 2 12 188 202 202 202
37. Kainová Michaela CZE053854 B Klub 44 Liberec 8 190 198 198 198
38. Velev Stanislav CZE059619 D Sedmá rota Praha 193 193 193 193
39. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha 3 5 8 175 191 191 191
39. Kraus Karel 1982 CZE056662 C Rychlý hroty Praha 2 189 191 191 191
41. Wardas Tomáš CZE055548 C JZD Praha 8 182 190 190 190
42. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 186 188 188 188
42. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 3 6 10 169 188 188 188
44. Dulava Petr CZE059544 A Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek 8 174 182 182 182
45. Holeček Zdeněk CZE029121 A Crazy České Budějovice 2 4 10 165 181 181 181
46. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 2 9 169 180 180 180
46. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 6 10 161 180 180 180
48. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 4 5 16 154 179 179 179
49. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 4 174 178 178 178
49. Dlouhá Barbora CZE060521 C 3 6 12 157 178 178 178
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2020 15:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 14.8.2020 15:34:23