Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub | M | A | B | C | D | Z | O | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petera Ondřej | CZE000182 | B | Piráti Paluba Dvůr Králové | 3 | 2 | 5 | 6 | 7 700 | |||
Dočekal Hynek | CZE010533 | A | DC Prima Česká Skalice | |||||||||
2. | Plíšek Jakub | CZE050158 | A | DC Prima Česká Skalice | 1 | 3 | 3 | 7 | 7 | 6 750 | ||
Meixner Jiří | CZE040819 | A | DC Prima Česká Skalice | |||||||||
3. | Kousalová Saša | CZE011143 | Broumov | 1 | 2 | 4 | 7 | 15 | 6 000 | |||
Kousal Zdenek | CZE010880 | B | Dřevěnka Broumov | |||||||||
4. | Lár Jakub | CZE062904 | B | Vo tečku Vítězná | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 900 | |||
Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice | |||||||||
5. | Kábrt Michal | CZE053920 | B | SKKS Cukrárna Náchod | 1 | 3 | 1 | 5 | 6 | 3 750 | ||
Pavlista Zdeněk | CZE040444 | Náchod | ||||||||||
6. | Košťál Robert | CZE000552 | B | Vo tečku Vítězná | 2 | 2 | 2 | 2 800 | ||||
Křapka Marek | CZE058757 | A | ŠK Nola Vilémov | |||||||||
6. | Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín | 2 | 2 | 2 | 2 800 | ||||
Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov | |||||||||
8. | Mannová Alena | CZE053232 | C | Klikaři z Podskalky Úpice | 2 | 3 | 5 | 5 | 2 750 | |||
Mann Josef | CZE038392 | Úpice | ||||||||||
9. | Dufka Martin | CZE000232 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 600 | |||
Bubaň Pavel | CZE011871 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |||||||||
9. | Semerák Jan | CZE052126 | A | Darts Brothers Červený Kostelec | 2 | 2 | 2 | 2 600 | ||||
Prokop Vladimír | CZE018846 | A | Darts Brothers Červený Kostelec | |||||||||
11. | Košťálová Eva | CZE000210 | Pilníkov | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 500 | ||||
Hrnčiariková Radka | CZE038118 | A | Elita Jičín | |||||||||
12. | Jurik Martin | CZE051225 | A | Černý Sup Starý Rokytník | 2 | 2 | 2 | 2 400 | ||||
Štefl Dominik | CZE030844 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |||||||||
12. | Bartoš Stanislav | CZE010419 | C | Dřevěnka Broumov | 4 | 4 | 12 | 2 400 | ||||
Stonner Petr | CZE035120 | C | Dřevěnka Broumov | |||||||||
14. | Máslová Iva | CZE052128 | A | Darts Brothers Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 350 | ||
Semerák Jan | CZE052126 | A | Darts Brothers Červený Kostelec | |||||||||
14. | Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 350 | |||
Jirků Elen | CZE044613 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |||||||||
16. | Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 2 300 | ||||
Unger Lukáš | CZE050718 | A | Pivaři Habřina | |||||||||
16. | Pecina Jiří | CZE054216 | Pilníkov | 1 | 1 | 1 | 2 300 | |||||
Petr Martin | CZE008426 | A | Tornádo Vlčice | |||||||||
16. | Luštinec Daniel | CZE000602 | A | Žacléř | 1 | 1 | 1 | 2 300 | ||||
Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |||||||||
19. | Kocianová Pavlína | CZE059336 | A | Orli Trutnov | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 200 | |||
Kocian Rudolf | CZE058088 | Trutnov | ||||||||||
20. | Korda Milan | CZE041275 | B | Lumírkovci Úpice | 3 | 3 | 3 | 2 150 | ||||
Petrus Karel | CZE038853 | B | Lumírkovci Úpice | |||||||||
21. | Fronc Marcela | CZE025779 | B | TJ Baník Žacléř | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 100 | |||
Fronc Jaroslav | CZE019872 | B | TJ Baník Žacléř | |||||||||
22. | Poláček David | CZE057930 | C | Klikaři z Podskalky Úpice | 4 | 4 | 4 | 2 000 | ||||
Kordová Romana 1969 | CZE038396 | C | Klikaři z Podskalky Úpice | |||||||||
22. | Rychetská Formanová Denisa | CZE056395 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | 2 | 2 | 2 | 2 000 | ||||
Formanová Monika | CZE056394 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |||||||||
24. | Izák Milan 1978 | CZE042483 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 950 | |||
Jarkovský Robert | CZE042482 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |||||||||
25. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1 900 | ||||
Mašek Alexander | CZE016972 | A | 40+ Trutnov | |||||||||
25. | Hanzl Tomáš | CZE003003 | A | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1 900 | ||||
Jirman Stanislav | CZE002765 | A | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | |||||||||
27. | Kocianová Pavlína | CZE059336 | A | Orli Trutnov | 2 | 2 | 2 | 1 800 | ||||
Svobodová Andrea | CZE026800 | C | Trutnov | |||||||||
28. | Košťálová Eva | CZE000210 | Pilníkov | 1 | 1 | 1 | 1 700 | |||||
Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov | |||||||||
28. | Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Štefl Dominik | CZE030844 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |||||||||
28. | Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Jurik Martin | CZE051225 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |||||||||
28. | Morongová Iveta | CZE047495 | Broumov | 4 | 4 | 5 | 1 700 | |||||
Moronga Jiří 1969 | CZE046637 | C | Dřevěnka Broumov | |||||||||
32. | Erban Jiří | CZE053288 | C | Jestřábi Velké Svatoňovice | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 650 | |||
Železová Jaroslava | CZE053287 | D | Partyzánky z Chmelnice Úpice | |||||||||
33. | Krtička Jakub | CZE062933 | Broumov | 4 | 4 | 8 | 1 600 | |||||
Krtičková Lucie | CZE047025 | B | Dřevěnka Broumov | |||||||||
34. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1 500 | ||||
Rezek Petr | CZE042652 | A | DC Prima Česká Skalice | |||||||||
35. | Zahálka Lukáš | CZE045890 | A | DC Prima Česká Skalice | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 450 | |||
Dvořáček Jan | CZE021684 | A | DC Prima Česká Skalice | |||||||||
36. | Melicharová Radka | CZE047070 | Velký Třebešov | 2 | 2 | 2 | 1 400 | |||||
Jarkovská Lenka | CZE044616 | Velký Třebešov | ||||||||||
36. | Horák Petr | CZE053087 | Broumov | 4 | 4 | 5 | 1 400 | |||||
Morongová Iveta | CZE047495 | Broumov | ||||||||||
38. | Lorenc David | CZE007830 | C | Zifčák Úpice | 3 | 3 | 3 | 1 350 | ||||
Szelke Oskar | CZE056513 | C | Podskaláci Úpice | |||||||||
39. | Polák Miroslav | CZE006008 | A | Žacléř | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |||||||||
39. | Polák Miroslav | CZE006008 | A | Žacléř | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Hanuš Jaroslav | CZE019873 | B | TJ Baník Žacléř | |||||||||
39. | Hradilová Eliška | CZE042222 | B | DC Prima Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Mašková Magdaléna | CZE046153 | A | Úletáři Hradec Králové | |||||||||
39. | Kocian Rudolf | CZE058088 | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1 300 | |||||
Bašák Jiří | CZE011741 | Trutnov | ||||||||||
39. | Vlasák Jan | CZE047605 | A | Las Vegas Jablonec n/N. | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Kučera Petr | CZE036214 | A | ŠK Republika Úpice | |||||||||
39. | Tomm Petr | CZE066539 | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1 300 | |||||
Bartoš Otakar | CZE066538 | B | TJ Sparta Úpice | |||||||||
45. | Bittner Jaroslav | CZE063916 | B | TJ Baník Žacléř | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 150 | |||
Adámek Ondřej | CZE063915 | B | TJ Baník Žacléř | |||||||||
46. | Krtičková Olga | CZE065581 | Police nad Metují | 4 | 4 | 4 | 1 100 | |||||
Krtička Zdeněk | CZE065580 | Police nad Metují | ||||||||||
46. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1 100 | ||||
Dvořáček Jan | CZE021684 | A | DC Prima Česká Skalice | |||||||||
46. | Melichar David | CZE044617 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1 100 | ||||
Benecký Roman | CZE036936 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | |||||||||
46. | Sucharda Petr | CZE000176 | A | 40+ Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1 100 | ||||
Hrnčiariková Radka | CZE038118 | A | Elita Jičín | |||||||||
46. | Tomcsányi Aleš | CZE047362 | A | Tornádo Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1 100 | ||||
Adámek Aleš | CZE024414 | A | Tornádo Vlčice |