Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/259)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 259 | Turnajů: 584

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 3 31 34 46 6 680
2. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha 3 31 34 111 6 120
3. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 31 34 60 6 080
4. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha 3 31 34 98 6 040
5. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 3 28 31 41 5 330
6. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 3 30 33 49 4 830
7. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 2 31 33 58 4 590
8. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha 3 30 33 47 4 370
9. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 3 28 31 56 3 930
10. Dlouhá Barbora CZE060521 C 2 28 30 38 3 920
11. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 3 31 34 89 3 840
12. Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7 3 28 31 34 3 750
13. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 2 27 29 52 3 570
14. Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha 3 31 34 48 3 480
15. Krasanovská Žaneta CZE012884 1 28 29 82 3 390
16. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 18 21 25 3 330
17. Roubíková Anna CZE062850 D Twenty 6 Praha 2 24 26 29 3 320
18. Švorcová Zuzana CZE062930 D Queens From Double's Praha 3 24 27 40 3 310
19. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 3 26 29 38 3 170
20. Grätzová Monika CZE061704 B Twenty 6 Praha 2 30 32 43 3 040
21. Komyšáková Iveta CZE037804 B Dart's Ladies Praha 3 24 27 29 3 030
22. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 3 3 6 6 2 960
23. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 22 25 26 2 950
24. Sýkorová Petra CZE002708 B Synové výčepu Praha 2 22 24 29 2 700
25. Kepková Julie CZE062312 C SK Delta Praha 3 25 28 40 2 620
26. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 2 16 18 18 2 580
27. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha 3 1 4 4 2 420
28. Šimunková Petra Johana CZE058621 3 19 22 22 2 380
29. Havírová Monika CZE053877 C DC Fontána Praha 29 29 35 2 090
30. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 2 000
31. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany 3 4 7 8 1 970
32. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice 2 12 14 14 1 960
33. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 2 5 7 7 1 950
34. Roháčková Adéla CZE057778 C DC Los Číčos Praha 2 9 11 12 1 830
35. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha 3 3 6 6 1 820
36. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 4 6 6 1 760
37. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 3 6 9 9 1 750
38. Petrová Marie CZE048906 C Rafani Olbramovice 1 10 11 11 1 630
39. Labantová Radka CZE040489 Titans Praha 3 5 8 10 1 600
40. Kadeřábková Irena CZE058853 C Rafani Olbramovice 1 8 9 9 1 550
41. Egerová Miroslava CZE061079 D Ex špikaři ze 4 Praha 23 23 28 1 430
42. Doležalová Jana CZE060946 24 24 25 1 420
43. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha 2 6 8 8 1 380
44. Kyselová Hana CZE063003 3 3 3 1 350
45. Chaloupková Jana CZE064454 Praha 10-Kolovraty 20 20 25 1 340
46. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim 3 1 4 8 1 280
47. Sláviková Mária CZE052254 Strančice 2 6 8 9 1 220
48. Sýkorová Miroslava CZE062727 C Modráci Praha 23 23 24 1 190
49. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 22 22 25 1 180
49. Skálová Markéta CZE063239 D Darts Club K 26 Praha 1 15 16 17 1 180
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.1.2020 02:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.1.2020 02:04:24