Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/137)
 NáhledTiskNahoru
Moravskoslezský Jackpot Cup 2022 - muži - podzimní část

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 137 | Turnajů: 29

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Dulava Petr CZE059544CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek1313139 550
2.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek1111117 650
3.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek9995 450
4.Kandl Martin CZE051797CSlezští rytíři Karviná1111114 350
5.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek4444 000
6.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová4443 600
7.Dujka Tomáš CZE070529Nevada bar Frýdek-Místek8883 400
7.Strašák Martin CZE062599C13-ka Frýdek-Místek4443 400
9.Rumian Libor CZE038511AHrozný střelci Frýdek-Místek5553 350
10.Stuchlík Miroslav CZE062303CŠK Frýdek5553 250
11.Novák Jan CZE068070CDC Profin Orlová3332 850
12.Hipík Jan CZE069578Frýdek-Místek4442 800
13.Koval Roman CZE058998Frýdek-Místek8882 700
14.Kučerak Vladimir CZE070489Nevada bar Frýdek-Místek5552 650
14.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová3332 650
16.Káňa Tomáš CZE058864CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek6662 500
17.Jakubec Jiří CZE052976CHrozný střelci Frýdek-Místek3332 450
18.Lestyan Martin CZE069138DC Málka Orlová4442 300
19.Pawlita Ondřej CZE054678DC Profin Orlová3332 250
20.Škrdla Ladislav CZE048589BTygři Skalice4442 200
21.Kněžík Radim CZE054712CSlezští rytíři Karviná3332 150
21.Aristotelis Michal CZE070606Nevada bar Frýdek-Místek5552 150
21.Schimke Robert CZE031558BDC Málka Orlová3332 150
21.Sláma Miroslav CZE061506CDC Profin Orlová3332 150
25.Kadavý Zdeněk CZE059585Frýdek-Místek4442 100
25.Mikuš Jozef CZE018580BŠK Frýdek4442 100
27.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek3332 050
28.Krčmář Milan CZE070527C13-ka Frýdek-Místek4442 000
28.Paluv Viktor CZE068223COrli Orlová4442 000
30.Ivan Martin CZE068799Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek4441 900
30.Koval Jiří CZE051931Frýdek-Místek4441 900
32.Bocviňok Bohumil CZE000362CHrozný střelci Frýdek-Místek3331 750
33.Metz Jan CZE006425BHavířov 2221 700
33.Weissmann Vladimír CZE000251BSlezští rytíři Karviná2221 700
35.Mer Tomáš CZE018073CBazinga Motor Frýdek-Místek4441 600
35.Ligus Martin CZE061507BXPneu Orlová4441 600
37.Sliva Adam CZE068496XPneu Orlová3331 550
37.Merva Petr CZE052998BŠC Iris Havířov3331 550
39.Figura David CZE070358L.R. Dukan Havířov2221 500
39.Špaček Ladislav CZE002406CBazinga Motor Frýdek-Místek4441 500
39.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová4441 500
42.Jekielek Ivan CZE068497XPneu Orlová3331 450
42.Světelský Pavel CZE054848CHrozný střelci Frýdek-Místek3331 450
42.Daško Erik CZE069038Frýdek Místek3331 450
45.Köhler Vladimír CZE062942CHrozný střelci Frýdek-Místek4441 400
45.Gajdošík Nicolas CZE068333C13-ka Frýdek-Místek2221 400
45.Bauer Pavel CZE061707AManíci Frýdek-Místek2221 400
45.Jendrulek Jan CZE067852CDC Profin Orlová2221 400
45.Dydowicz Petr CZE069098Orlova2221 400
45.Bojda Marek CZE058183COrli Orlová4441 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 21:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 21:42:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement