Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/183)
 NáhledTiskNahoru
TOP 24 - účast v turnaji (základní skupiny)

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci muži | Hráčů: 183 | Turnajů: 168

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha40404040
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)35353535
3.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov29292929
4.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň26262626
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les25252525
6.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha23232323
7.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov20202020
7.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar20202020
9.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov19191919
9.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek19191919
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor19191919
12.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov18181818
12.Zmelík Oto SVK100467Bratislava 18181818
14.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim17171717
14.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor17171717
16.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov16161616
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov15151515
17.Pašta Petr 1985CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové15151515
17.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek15151515
17.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov15151515
17.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov15151515
22.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno14141414
23.Kristin Luděk CZE000128AOlympia Tábor13131313
23.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov13131313
23.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov13131313
26.Turinský Petr CZE000050České Budějovice12121212
26.Bali Ondřej CZE000454ARůžek team J. Hradec12121212
26.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové12121212
26.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek12121212
26.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar12121212
31.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek11111111
31.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice11111111
31.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha11111111
31.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové11111111
35.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov10101010
35.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové10101010
35.Bali Michal 1985CZE007049AOlympia Tábor10101010
38.Šebek Miroslav CZE000009Albion Chlumec DC9999
38.Trojáček Jaroslav CZE000256ADC Dřeváci Strakonice9999
38.Danda Jiří CZE000196ALitoměřice9999
38.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim9999
38.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov9999
38.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov9999
44.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov8888
44.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice8888
46.Polach Marek CZE000021Frýdek-Místek7777
46.Kysela Roman CZE000004AŠK OKO Plzeň7777
46.Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar7777
46.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice7777
46.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl7777
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 09:04:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement