Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 12 - účast v turnaji (základní skupiny)

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci ženy | Hráček: 81 | Turnajů: 82

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít 31 31 31 31
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 26 26 26 26
3. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 25 25 25 25
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 23 23 23 23
5. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 22 22 22 22
6. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 21 21 21 21
7. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 20 20 20 20
8. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 19 19 19 19
9. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli 18 18 18 18
10. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 17 17 17 17
11. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 16 16 16 16
11. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 16 16 16 16
13. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky 13 13 13 13
14. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec 12 12 12 12
15. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 10 10 10 10
15. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 10 10 10 10
15. Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno 10 10 10 10
15. Nagyová Katarína SVK019700 Povážská Bystrica 10 10 10 10
19. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 7 7 7 7
19. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 7 7 7 7
19. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 7 7 7 7
19. Konopásková Petra CZE007989 C Školáci Tipáč Písek 7 7 7 7
23. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 6 6 6 6
23. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice 6 6 6 6
23. Šauerová Pavla CZE000506 B Bílina 6 6 6 6
26. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 5 5 5 5
26. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 5 5 5 5
26. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 5 5 5 5
26. Kaňovská Ludmila CZE000043 Uherské Hradiště 5 5 5 5
30. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 4 4 4 4
30. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava 4 4 4 4
30. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 4 4 4
30. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 4 4 4 4
30. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 4 4 4 4
30. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 4 4 4 4
36. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 3 3 3 3
36. Giertlová Petra CZE019930 Týn nad Vltavou 3 3 3 3
36. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 3 3 3 3
36. Soukalová Dagmar CZE032837 A Troubsko 3 3 3 3
36. Adamovicová Gertruda CZE000072 Mírová 3 3 3 3
36. Václavíková Zuzana CZE001388 Moravská Třebová 3 3 3 3
36. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 3 3 3 3
36. Kabourková Zdeňka CZE000086 Teplice 3 3 3 3
36. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 3 3 3
45. Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci 2 2 2 2
45. Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě 2 2 2 2
45. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 2 2 2
45. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 2 2 2
45. Bednaříková Radana CZE000186 Zlín 2 2 2 2
45. Slabá Jitka CZE000024 Malešice 2 2 2 2
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 11:39:05