Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/83)
 NáhledTiskNahoru
TOP 12 - účast v turnaji (základní skupiny)

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci ženy | Hráček: 83 | Turnajů: 84

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít31313131
2.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice27272727
3.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno25252525
4.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les24242424
5.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice22222222
6.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno21212121
7.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem20202020
8.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem19191919
9.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli18181818
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha18181818
11.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov16161616
11.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové16161616
13.Drtilová Lenka CZE000010AMladé Buky 13131313
14.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec12121212
15.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno10101010
15.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica10101010
15.Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha10101010
15.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec10101010
19.Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha7777
19.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo7777
19.Konopásková Petra CZE007989CPísek 7777
19.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha7777
23.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 6666
23.Šauerová Pavla CZE000506Bílina 6666
23.Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice6666
23.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov6666
27.Kaňovská Ludmila CZE000043Uherské Hradiště 5555
27.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 5555
27.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou5555
27.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most5555
31.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava4444
31.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov4444
31.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov4444
31.Sulovská Martina SVK100596Piešťany4444
31.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B4444
31.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka4444
37.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy3333
37.Adamovicová Gertruda CZE000072Mírová 3333
37.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice 3333
37.Giertlová Petra CZE019930Týn nad Vltavou3333
37.Václavíková Zuzana CZE001388Moravská Třebová 3333
37.Belšánová Helena CZE033137CŠK Kyklop Praha3333
37.Sedláčková Karolína CZE000234AČervený Kostelec3333
37.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko3333
37.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary3333
37.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha3333
37.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice3333
48.Slabá Jitka CZE000024Malešice 2222
48.Štěpánová Zuzana CZE000049Milevsko2222
48.Bednaříková Radana CZE000186Zlín2222
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 00:22:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement