Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1786)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 muži ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1786 | Turnajů: 1693

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 3 18 21 84 7 010
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 18 21 82 6 630
3. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 16 19 51 6 370
4. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 61 6 270
5. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 17 20 73 6 140
6. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 3 18 21 44 6 090
7. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 3 18 21 88 6 010
8. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 88 5 890
9. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 18 21 109 5 510
10. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 3 18 21 60 5 330
11. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha 3 18 21 42 5 290
11. Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha 3 18 21 79 5 290
13. Klimáček Michal CZE042363 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 18 20 44 5 140
14. Vobořil Rudolf CZE062306 Bohnice Legends Praha 3 18 21 48 4 910
15. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 2 18 20 51 4 860
16. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 3 14 17 36 4 830
17. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 3 18 21 52 4 750
18. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 18 21 82 4 650
19. Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky 3 16 19 41 4 570
20. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 18 20 111 4 400
21. Řehoř Martin CZE057724 B ŠK Sušice 2 15 17 86 4 390
22. Tucker Luke CZE045636 A Cirkus Citrus Pečky 3 17 20 44 4 380
23. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 78 4 370
24. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 3 18 21 115 4 330
25. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 2 18 20 79 4 300
26. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha 3 18 21 131 4 270
27. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 2 18 20 51 4 140
28. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 3 18 21 69 4 070
28. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 61 4 070
28. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 3 18 21 63 4 070
31. Batista Libor CZE059204 3 18 21 79 3 970
32. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 2 12 14 49 3 940
33. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha 3 17 20 60 3 900
33. Labant Milan 1976 CZE040539 B Titans Praha 2 18 20 95 3 900
35. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 2 18 20 98 3 880
36. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr 3 18 21 81 3 870
37. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 3 15 18 27 3 840
38. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 13 14 22 3 820
39. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 1 18 19 130 3 750
40. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 2 18 20 58 3 680
41. Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Bastards DC Praha 2 18 20 105 3 660
42. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 3 17 20 46 3 640
43. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim 3 10 13 27 3 610
44. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 3 18 21 49 3 590
45. Hojsák Jan CZE029185 A Titans Praha 1 18 19 69 3 550
45. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5 3 14 17 31 3 550
47. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 3 5 8 8 3 540
48. Vach Josef CZE001834 D Club Kamýk Praha 1 18 19 44 3 490
48. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 66 3 490
50. Dudek Ondřej CZE060130 D Sons of Žižkoff Praha 2 18 20 107 3 420
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:57:07