Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/642)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Karlovarska - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 642 | Turnajů: 683

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov5303515741 500
1.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov530357841 500
3.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov5303517740 600
4.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov530354238 700
5.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice530358337 500
6.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov530359137 300
6.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary530355537 300
8.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor428323236 900
9.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov530356833 600
10.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary430347331 400
11.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov5303516131 200
12.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary430346631 100
13.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov3303310229 200
14.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov230327328 800
15.Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov130315028 500
16.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov430345528 300
17.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor30303127 600
18.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3303310627 500
19.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov430345427 300
20.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov130313427 000
21.Kuchta Pavel 1975CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov530355026 600
21.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská230325326 600
23.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov4303412726 500
24.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov430349026 100
24.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov228303026 100
26.Loučim René CZE038671AOggy a Škodíci Ostrov130315325 900
27.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary2303212425 700
28.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov2303210325 500
29.Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov330337925 300
30.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice430348624 700
31.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov421252524 650
32.Urban Ladislav CZE072271Ostrov230329424 600
32.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov130313824 600
34.Zelenka Michal CZE039807AOggy a Škodíci Ostrov30306624 300
34.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov5303511024 300
36.Redeker David CZE070435AHradn( Pani Loket130315124 200
37.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket30305223 500
37.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov30306123 500
39.Fiala Michal CZE067522Sokolov130315823 100
40.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov530358922 600
41.Machunka Milan CZE015711Loket 3303315422 400
42.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov4303412722 100
43.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov515202022 050
44.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov530356922 000
45.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice30303821 900
45.Dobeš Martin 1971CZE012033BNikola Kraslice30303421 900
47.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary30305521 600
47.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov230328221 600
47.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary130313921 600
50.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov130316021 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 07:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 07:59:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement