Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1149)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Moravskoslezského kraje - muži abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 1149 | Turnajů: 1575

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov14242912444 400
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov14242920641 600
3.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava14242914641 400
4.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová14242911839 600
5.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava14242912538 900
6.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová1424297237 900
7.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná14242911437 500
8.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy14242917936 000
9.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava1421264532 450
10.Schimke Robert CZE031558BDC Málka Orlová424285631 800
11.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava1424299330 900
12.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava1323274730 750
13.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic14242918428 900
14.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava14242917328 400
15.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic424287028 300
16.Štěpánek Ondřej 1988CZE033095ALudgeřovice D.C.1422275728 200
17.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava1424297728 100
18.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná14242912326 900
19.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek1416212626 800
20.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava1217203426 650
21.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná1424297426 400
22.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.1424297526 000
22.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek4242810126 000
24.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek2242616925 900
24.Jendrulek Jan CZE067852BXPneu Orlová13242810225 900
26.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová1423286225 750
27.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava1323277625 650
28.Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic24249325 200
29.Pawlita Ondřej CZE054678BŠipkaři Od Dejva Orlová1424299924 400
30.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek1242519424 000
30.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava24246624 000
32.Koreczki Petr CZE000583AJestřábi 99 Ostrava124259723 700
33.Illek Vladimír CZE016781BDC Simpsons family Ostrava24245123 600
34.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová424289223 100
34.Durčák Petr 1997CZE070025BXPneu Orlová14242912823 100
36.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov1415202422 950
37.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava1219223022 650
38.Sobotka Marek CZE035692BRytíři Ostrava224267522 600
38.Lestyan Martin CZE069138BDC Málka Orlová424287122 600
40.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov4242814522 500
41.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná4242818122 000
42.Bahula Libor CZE003544BMichelindart Havířov24247321 700
43.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov412161721 600
44.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava4242810221 500
45.Stuchlík Lukáš CZE051870BBernard Frýdek-Místek232314421 450
46.Cvoliga Petr CZE072150CNevada bar Frýdek-Místek24248321 400
47.Schneider Petr 1975CZE006860ADC Esa Ostrava1242510121 200
48.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek242417720 900
49.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín121224420 750
50.Svrčina Vladimír CZE070752CElefant Karviná424285020 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 17:00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement