Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Liberecký pohár - dvojice ženy

Krajský archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 53 | Turnajů: 22

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou549129 950
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
2.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)448137 550
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
3.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec4454 900
Samlerová Michaela CZE048405Liberec
4.Fajtlová Gabriela CZE032387CLas Vegas Jablonec n/N.5564 550
Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
5.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou34784 450
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
6.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor31443 800
Kurková Jiřina CZE050335BAsterix Nový Bor
7.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka3332 000
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
8.Michelová Tereza CZE075966DRumburská letka21331 450
Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka
8.Hanušová Dagmar CZE071341BKlub 44 Liberec11221 450
Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
8.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec12331 450
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
11.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou3331 250
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
12.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec12331 200
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
13.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec1111 100
Škaloudová Lenka CZE062502BHorizont Liberec
13.Horn Claudia WRD066988Ebersbach1111 100
Václavíková Milena CZE021706Vsetín
15.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec111950
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
16.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka111900
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
17.Nasková Dagmar CZE000326AVidláci Minkovice222800
Nasková Veronika CZE061871DVidláci Minkovice
18.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf111700
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
18.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf111700
Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
20.Kurková Jiřina CZE050335BAsterix Nový Bor111650
Kulasová Zuzana CZE003493BAsterix Nový Bor
20.Venclová Lucie CZE048029DAsterix Nový Bor111650
Kulasová Zuzana CZE003493BAsterix Nový Bor
22.Holštajnová Alena CZE074045CDragonflies Liberec111600
Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
22.Hanušová Dagmar CZE071341BKlub 44 Liberec111600
Václavíková Milena CZE021706Vsetín
22.Vildová Radka CZE067751DGripeni Liberec111600
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
25.Škaloudová Lenka CZE062502BHorizont Liberec111550
Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
25.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf111550
Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk
25.Horn Claudia WRD066988Ebersbach111550
Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
25.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina111550
Venclová Lucie CZE048029DAsterix Nový Bor
25.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov111550
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
30.Vágnerová Marie CZE075934Jílové u Držkova 127222500
Papežová Markéta CZE075598Jílové u Držkova 100
30.Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant111500
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
30.Holštajnová Alena CZE074045CDragonflies Liberec111500
Mizerová Veronika CZE070278CDragonflies Liberec
30.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf111500
Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka
30.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec111500
Čermáková Iva CZE056121DHadi Smržovka
35.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec111450
Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka
36.Svobodová Veronika CZE077839Tanvald111350
Škodová Petra CZE076023Jablonec nad Nisou
36.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 111350
Schejbalová Margarita CZE057469Dvůr Králové n. L.
36.Hrysčenková Marcela CZE075829DOpilý Hroty Liberec111350
Hradecká Jana CZE066282DOpilý Hroty Liberec
36.Horn Claudia WRD066988Ebersbach111350
Hlaváčková Marcela CZE013406Hrádek n/N
36.Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa111350
Morgensternová Aneta CZE046797ADémoni Chotyně
41.Elfmarková Zdeňka CZE074787Varnsdorf111250
Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf
41.Kubašková Eliška CZE077800Lobeč111250
Kubašková Pavla CZE077799Lobeč
41.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou111250
Čechová Lucie CZE051935Nový Bor
41.Skoumalová Jaroslava CZE052805CLožisková mafie Pšov111250
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
41.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf111250
Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
41.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec111250
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
41.Holmanová Vendula CZE076077Jablonec nad Nisou111250
Čechová Andrea CZE074556DDragon Darts Slaná Železný Brod
41.Bryknerová Alžběta CZE076296DBowling club & bar Frýdlant111250
Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant
41.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou111250
Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
41.Tomešová Lucie CZE077057Jílové u Držkova111250
Jakubičková Markéta CZE077045Jílové u Držkova 28
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 12:59:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement