Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1610)
 NáhledTiskNahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 1610 | Turnajů: 4389

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít13411192120 340
2.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec13411196720 120
3.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem 13411192519 500
4.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem13411194216 920
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les1349171816 820
6.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha13411198016 440
7.Čapková Martina CZE011716Stařeč 13411195615 720
8.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 413411193515 680
9.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov13411195714 140
10.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové1348161714 010
11.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha13411194614 000
12.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 1326613 250
13.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno1346141513 050
14.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov13411194712 080
15.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most13411194912 040
16.Kačenová Alžběta CZE020831 13411195711 540
17.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec1343111211 320
18.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina1346141510 890
19.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice13411193210 840
20.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 1348910 750
21.Kaňovská Jana CZE000107Zlín1344121310 630
22.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky 13410181910 110
23.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov13411192310 100
24.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov12411187410 020
25.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc1341119699 440
26.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 1341119979 340
27.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha1341119449 300
28.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov1241118469 080
29.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice1241118988 800
30.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov1241118548 700
31.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec1211115258 610
32.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1341119638 460
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice1341119708 240
34.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou1331888 170
35.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto1331118227 870
36.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)1341119597 760
36.Koyšová Klára CZE041289Klub Ajeto z.s. Praha1241118707 760
38.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec1231117537 590
39.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka1341119337 500
40.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov22913137 410
41.Nováková Jana 1956CZE000544Veselí nad Lužnicí1241118227 380
42.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha341118417 270
43.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně134816167 170
44.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary1141117437 080
44.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov1241118497 080
46.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno1321117497 060
47.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov341118327 050
48.Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha1341119957 020
49.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 1341119236 920
50.Valková Dana CZE008794Krupka 1241118506 740
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 23:55:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement