Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/5609)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 5609 | Turnajů: 1149

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1244111311 965
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
2.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most12418911 935
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
3.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice1244111411 400
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
4.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1244111511 210
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1244111211 165
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
6.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov1247811 065
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
7.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav1243101010 065
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
8.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha12429169 970
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
9.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha12418109 925
Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
10.Nejedlý Jaroslav 1978CZE000388ASněženka a Machři Hořice124411128 635
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
11.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha124411138 485
Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
12.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov1241887 860
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov114410127 815
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
14.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1241897 005
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
15.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov24410206 885
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
16.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)11226 650
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Štěpánek Ondřej 1988CZE033095ALudgeřovice D.C.1241886 570
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
18.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod24676 515
Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
19.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek114666 450
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
20.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít121446 280
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
21.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha124411556 230
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
22.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně111336 200
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
23.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim124786 155
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
24.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha124411116 000
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
25.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice24410135 970
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
26.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava1123775 680
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
27.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava112445 650
Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
28.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno241785 645
Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
29.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc124795 630
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
30.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov124795 590
Trnka Jiří 1982CZE032649AFedor Sokolov
31.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou143885 560
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
32.Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany1211555 395
Kopecký Michal CZE023520CSkarabeus Slatiňany
33.Horák Zdeněk CZE070537AŠK Riders Holýšov1427125 370
Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
34.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor133775 000
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
35.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav1221664 980
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
36.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc12429104 950
Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
37.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary143884 900
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
38.Klimáček Michal CZE042363AŠK Plzeňka Praha231664 765
Komyšák Martin CZE004000AŠK Plzeňka Praha
39.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou43784 710
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
40.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno11224 650
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
41.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří11224 640
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
42.Kadlec Jan 1984CZE071630AŠilingrák Team Brno13444 400
Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
43.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov1449174 335
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
44.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov4454 300
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
45.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy23554 295
Vácha Martin 1977CZE000293ABo.Co Fifejdy
46.Novotný Jakub 1985CZE068711DThe Forge Varnsdorf42674 200
Fedurco Tomáš CZE067126CThe Forge Varnsdorf
47.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary448164 160
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
48.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor2224 115
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
49.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov448194 100
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
50.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)112444 050
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 02:36:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement