Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1847)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic mixů

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1847 | Turnajů: 881

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most12339 145
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most12338 870
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou12337 570
Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
4.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko12337 470
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava12336 920
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
6.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor12336 265
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
7.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava122556 150
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
8.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1247125 795
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha1146145 755
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
10.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov12335 725
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
11.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina12335 670
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
12.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov12335 570
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
13.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha1247745 510
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
14.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto12335 295
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
15.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina12335 270
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
16.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor12335 160
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
17.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic121445 090
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
18.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov114695 070
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
19.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4122554 880
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
19.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek113554 880
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
21.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav12334 745
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
22.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov124794 690
Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
23.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov121444 330
Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
24.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc124783 925
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
25.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha1247263 835
Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
26.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň24693 830
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
27.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les2223 620
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
28.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic124783 590
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
29.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha114693 440
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
30.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor2223 370
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
30.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 12333 370
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
32.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice12333 250
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
33.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava113553 020
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
34.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves12332 935
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
35.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod2222 920
Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín
36.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim12332 905
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
37.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov21332 830
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
38.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov11222 700
Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
39.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1247132 650
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
40.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc121442 570
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
41.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané1112 550
Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
41.Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové1112 550
Zajíčková Lucie CZE047571ALipánci Přehvozdí
43.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc123662 520
Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
44.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov1146132 490
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
45.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.122552 480
Mikulecká Růžena CZE048636DVoklik Benátky
46.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov11222 450
Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
47.Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín112442 430
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
48.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha13442 380
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
49.Štočková Věra CZE056731DŠipkový klub Loučeň11222 350
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
50.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha1112 320
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 01:46:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement