Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/66)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Český pohár - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 66 | Turnajů: 211

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.112913785 660
2.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1129131245 280
3.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň11248224 150
4.Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.112913393 660
5.Homolová Karolína CZE069613Křižanov112711282 680
6.Šustrová Adéla CZE062162CŠK Stolinka Nový Bydžov11248182 590
7.Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most12811682 560
8.Šmídková Petra CZE072230Krasíkov1157101 790
9.Králová Barbora CZE076840Janov111391 580
10.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov26826820
10.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys101054820
12.Havlíková Jana CZE071722DDC Zmije Třebíč8849780
13.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec99108670
14.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice101034580
15.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov1129560
16.Prošková Karolína CZE073728Kadaň8826520
17.Goldšmídová Tereza CZE063099Vítězná15615500
18.Mádlová Barbora CZE074366Liberec8827440
19.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov445400
20.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun1235370
21.Marvalová Šárka CZE066216CSedmá rota Praha7715330
21.Rynešová Aneta CZE071020CŠK Konec Světa Hyršov5515330
23.Váňová Sabina CZE077005DPodLípáci Hrdlív5514290
24.Petrášová Nikol CZE076446D133 Královec4411260
25.Hrušková Kristýna CZE071192Holubov111250
25.Krejčová Štěpánka CZE055784Dušejov111250
25.Jandíková Natálie CZE060501BŠK Štiky Domažlice5513250
25.Maříková Anežka CZE057365333250
29.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory3310230
30.Okrouhlíková Sára CZE057179444220
31.Veselá Michaela CZE074785Třebíč449180
32.Kolárová Růžena CZE074819Most333150
33.Janovská Kristýna CZE066708Krnov223140
34.Máčalová Kamila CZE074489Olomouc114130
35.Regnerová Nikola CZE077337Liberec225120
35.Steinhauserová Natálie CZE066683Krnov222120
37.Slovjáková Kamila CZE076520DRakev Sokolov229100
37.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov224100
37.Mikolášová Zuzana CZE074050DHero Ostrava224100
37.Hartigová Kristýna CZE077395Doksy222100
37.Bláhová Lucie CZE077385Rakovník222100
42.Nováková Tereza CZE075828Sokolov11890
42.Zajícová Zuzana CZE077962Stěžírky11490
44.Landová Aneta CZE075881Poříčí111470
44.Houzarová Michaela CZE078287Frýdek-Místek11570
44.Vokounová Karolína CZE062555Charvatce11170
44.Svatošová Eliška CZE076236DFantom Opatov11170
48.Janošová Sabina CZE071319Vsetín22260
49.Šemberová Kateřina CZE075799Bruntál11150
49.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce11150
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 19:29:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement