Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/736)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Luna Tour Mistrovství SVČ - MUŽI absolutní pořadí

Archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 736 | Turnajů: 772

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov141303618449 100
2.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov14130368549 000
3.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice141303610844 100
4.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice141303611142 400
5.Kuřátko Pavel CZE044854BNové Město n. M.141303610040 600
6.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice14130367639 100
7.Bílek Jiří CZE009229CŽraloci z Bazénu Pec p. S.12130344335 500
8.Hendrych Daniel CZE042296AJičín14130366635 100
9.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice14130363833 900
10.Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín14130369433 300
11.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice12130348432 400
12.Šimočko Štefan CZE034901BTrutnov14130368732 300
12.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice141303612232 300
12.Bašák Jiří CZE011741AČerný Sup Starý Rokytník12130343632 300
15.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník14130369231 800
15.Hofman Martin CZE006587DVemena Hradec Králové141303615131 800
17.Plašil Lubomír CZE006857CTrutnov1130325830 800
18.Miščuk Ladislav CZE041598Úpice1430356429 600
19.Malach Petr 1968CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové430348829 200
20.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice131303515428 800
21.Kárász Josef CZE034819BOrli Trutnov1130325527 700
22.Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice1230337727 600
23.Kejzlar Pavel CZE045021CZifčák Úpice131303520626 700
23.Zahálka Lukáš CZE045890ADC Prima Česká Skalice141303610626 700
25.Škrabák Michael CZE014019BOrli Trutnov130313925 100
26.Klempíř Petr CZE021128BTornádo Trutnov1130327524 900
27.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)1419151824 850
28.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice121303410124 400
29.Otruba Michal CZE042335AElita Jičín21303310024 200
30.Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice12130345524 100
30.Jirků Josef CZE022247AVelký Třebešov30303224 100
32.Buroň Josef CZE041523Žacléř13130354223 700
33.Vych Petr CZE033147BČerný Sup Hajnice2130337723 600
34.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř11129323223 550
35.Bek Jiří CZE025423Broumov1130323923 000
36.Vladyka Petr 1952CZE037284COrli Trutnov1130328922 900
37.Hanuš Jaroslav CZE019873ATJ Baník Žacléř1126282822 500
38.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov130317422 400
39.Hencl Petr CZE037125CModrý Vlci Trutnov1130324022 300
40.Nývlt Jan CZE027211BŠK Medvědi Velký Třebešov1130328022 200
41.Niems Dušan CZE003344Dolní Bousov130314722 000
42.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov14117232521 850
43.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov4114192421 800
43.Seidel Lukáš CZE031861BŠK Medvědi Velký Třebešov130313721 800
45.Adámek Aleš CZE024414BTornádo Trutnov12130345221 500
46.Hrouda Vratislav CZE027098Trutnov30308121 200
46.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové412161821 200
48.Sobolík Jiří CZE004079BTJ Sparta Úpice11130333620 900
49.Horák Karel CZE021132COrli Trutnov130314920 500
50.Erban Miroslav CZE034262BŠtíři od Soudku Arnultovice13121262920 450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.7.2021 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.7.2021 19:09:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement