Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Letní Tour Vysočiny

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 51 | Turnajů: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov8885 100
2.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav5554 350
3.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov7773 950
4.Folejtar Štěpán CZE071065AJežkovy Voči Větrný Jeníkov4443 800
5.Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava6663 600
6.Novák Radek CZE049908AFormanský Dravci Jihlava5553 450
7.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov4442 500
8.Navrátil Karel CZE009044AJežkovy Voči Větrný Jeníkov3332 450
9.Novický Jiří CZE077824A26ERS Jihlava4442 300
10.Bednář Martin CZE005253AŠŠ Panda Jihlava4442 200
11.Procházka Petr CZE071371BDevious Darts Dušejov3332 150
12.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov5552 050
13.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov6661 900
14.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov5551 650
14.Vrzáčková Alžběta CZE071138BTrkaví Berani Velký Beranov5551 650
16.Schmidt Pavel CZE053500ATJ Dušejov 20002221 600
16.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov2221 600
18.Fílová Barbora CZE049497Dušejov4441 500
19.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava3331 450
20.Babický Michal CZE063138AFormanský Dravci Jihlava2221 400
20.Daniel Michal CZE075751AŠŠ Panda Jihlava4441 400
22.Koukal Jiří CZE061258BCunami Panská Lhota2221 200
23.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava2221 100
23.Vaněček Ondřej CZE049163AŠŠ Panda Jihlava2221 100
25.Meister Lukáš CZE074613AŠŠ Panda Jihlava3331 050
26.Pivoňka Pavel CZE001936CBrtnice2221 000
26.Jajčík Roman CZE078879Havíři pod Věží Jihlava2221 000
28.Novák Jaroslav CZE072575BTrkaví Berani Velký Beranov333950
28.Kadlec Martin CZE064272AŠŠ Panda Jihlava111950
30.Truhlář Jan CZE078877Havíři pod Věží Jihlava222900
31.Urbánková Kristýna CZE076210AŠŠ Panda Jihlava333850
32.Šimek Antonín CZE013993BDragon Darts Jihlava222800
32.Schabský Luboš CZE078137BTrkaví Berani Velký Beranov222800
32.Šovčík Patrik CZE074532AŠŠ Panda Jihlava222800
35.Krupička Václav CZE009421AFormanský Dravci Jihlava222600
35.Šulgovskij Alex CZE064273Trkaví Berani Velký Beranov222600
37.Němec Jaromír CZE049162AŠŠ Panda Jihlava111550
37.Smejkal Tomáš CZE077017BTrkaví Berani Velký Beranov111550
37.Jůzl Pavel CZE038384BTJ Dušejov 2000111550
40.Palát David CZE069601BAsfaltéři Jihlava222500
41.Mašátová Iveta CZE072992BDevious Darts Dušejov111450
42.Med Lukáš CZE027788BFčely Střítež111350
42.Lukš David CZE079944Asfaltéři Jihlava111350
42.Pavlišáková Jana CZE081837Jihlava111350
42.Kartáková Tereza CZE078818Devious Darts Dušejov111350
42.Stará Monika CZE004304Větrný Jeníkov 8 111350
42.Hyský Jan CZE064304BDragon Darts Jihlava111350
42.Zána Oldřich CZE049161AŠŠ Panda Jihlava111350
49.Marván Michal CZE078817Jihlava111250
49.Schmied Marek CZE026668Jihlava111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 21:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 21:11:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement