Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-33/33)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2024 - ženy kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 33 | Turnajů: 240

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc3202312418 000
2.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou320237716 300
3.Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc20203014 400
4.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou320235914 100
5.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov220227512 900
6.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov220224812 000
7.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov2020359 700
8.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov31619199 600
9.Šlézarová Karolína CZE042572BBar Plzeňka Prostějov2020359 100
10.Bílková Pavla CZE057738BProdarts club Lipník nad Bečvou2020489 000
11.Střížová Hana CZE077685BBar Plzeňka Prostějov2020658 600
12.Albrechtová Lucie CZE065770BTrefa Olomouc2020348 200
13.Labská Petra CZE068406BProdarts club Lipník nad Bečvou2020247 700
14.Holbová Aneta CZE071655BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané2020337 600
15.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice1919197 150
16.Kenická Hana CZE067032BAmatéři Hamry1818185 800
17.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.9995 050
18.Vavříková Hana CZE066823BAmatéři Hamry2810104 000
19.Gajdošová Tereza CZE077908BAmatéři Hamry21012123 800
20.Fojtíková Magdalena CZE062140BCapa team Čechovice1010103 200
20.Hlavicová Lucie CZE076935BSport Bar Atláč Přerov1010103 200
22.Malaníková Slavomíra CZE020013BDravci Supíkovice5552 450
23.Zapletalová Veronika CZE047143BNo Men Prostějov14552 200
24.Tiralová Lenka CZE038904BSyslíci Velká Kraš4442 000
25.Nováková Petra CZE005218BSniper Nová Červená Voda5551 550
26.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka11221 350
27.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno3331 050
28.Hrabalíková Martina CZE055419BNealko Černá Voda222700
29.Ulíková Ludmila CZE063453BU Mě dobrý Česká Ves111450
30.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha111350
30.Doubravová Kateřina CZE060317BNo Men Prostějov111350
32.Kuběnová Pavla CZE036878BBaník Kobylá nad Vidnávkou111250
32.Mikulová Denisa CZE067351BDobří Bobři B Olomouc111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 14:00:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement