Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/213)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Luna Tour Mistrovství SVČ - ŽENY absolutní pořadí

Archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 213 | Turnajů: 665

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec141303611437 800
2.Kousalová Saša CZE011143Broumov 14130366031 400
3.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice141303611331 100
4.Hraničková Alice CZE048082Trutnov141303615030 400
5.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice131303512729 900
5.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice141303620229 900
7.Zítková Iveta CZE036957BDřevěnka Broumov4130354026 900
8.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov14130366426 700
9.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov14130363826 100
10.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice1417131522 950
11.Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice1430358122 300
12.Škrabalová Kateřina CZE047579Úpice131303511321 600
13.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov14124303121 100
14.Hamerská Marie CZE041935Hostěrádky130314320 900
15.Fronc Marcela CZE025779BTJ Baník Žacléř14130364420 700
16.Plašilová Miroslava CZE006653Trutnov1130325119 800
17.Trejtnarová Irena CZE036841Trutnov11130338819 100
18.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov330334018 900
19.Tomanová Dagmar CZE029676Týniště nad Orlicí13130357318 600
20.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov12130348317 800
21.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník14129353717 550
22.Korityáková Jana CZE039950Otovice3123272717 350
23.Šévlová Lucie CZE042294Úpice1303110316 000
23.Meixnerová Aneta CZE049031Česká Skalice12130346316 000
25.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice1130326715 800
26.Křížková Zuzana CZE049635Stará Paka2130335115 400
27.Klempířová Erika CZE021129Trutnov30307415 100
28.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov3121252514 950
29.Görnerová Petra CZE048085Česká Skalice1130326914 300
30.Syřišťová Zuzana CZE025460Jičín130316614 000
31.Ládová Danuše CZE027410Trutnov30303013 100
32.Sequensová Petra CZE002949Trutnov30305413 000
33.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř419141412 850
34.Holanová Jiřina CZE015986Úpice 228303012 500
35.Nyškovská Monika CZE007514Broumov326292912 400
36.Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov130315212 100
37.Vacková Michala CZE042819Jičín2126293012 000
38.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov3113172011 750
39.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 4112172111 700
40.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít29111211 450
41.Hamplová Petra CZE038066COrli Trutnov30303011 400
42.Brodská Jitka CZE047822Libáň230327011 300
43.Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov322252511 200
44.Pavlechová Irena CZE024796Trutnov130314811 000
45.Seidelová Natálie CZE046879Česká Skalice30303510 500
46.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky 4591010 450
46.Kolbová Hana CZE048432Trutnov27272710 450
48.Kubečková Martina CZE002703Červený Kostelec 410141510 400
49.Polívková Stanislava CZE040014Jičín130313710 300
50.Rolcová Andrea CZE039630BTJ Sparta Úpice4113181810 250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 13:32:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement