Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/208)
 NáhledTiskNahoru
Nominační žebříček 2024 - ŽENY abs. pořadí

Nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 208 | Turnajů: 327

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha29112210 750
2.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha2911179 650
3.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín2911329 450
4.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha2911258 450
4.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha2911228 450
6.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha25777 850
7.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha2911237 550
7.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha1910277 550
9.Hubáčková Michala CZE066019ACannabis 666 Žebrák1910177 250
10.Puková Jaroslava CZE046245BSedmá rota Praha2911186 650
11.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha2911246 150
11.Eiglová Irena CZE062471CPivní Jistota Praha2911446 150
13.Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub Ajeto z.s. Praha2911146 050
13.Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha2911166 050
15.Brettschneiderová Simona CZE065658DSB Hostivař Praha1910295 950
16.Kastnerová Eva CZE031728DTopinky Praha2911145 750
17.Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha2911185 650
18.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha99165 550
19.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha2911155 450
19.Kopálková Zdeňka CZE050024BBílá Hora Praha99225 450
21.Pávová Denisa CZE060655DHuťaři Nižbor1910285 350
22.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec99225 250
23.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II279114 750
24.Kroužková Zuzana CZE0449832911174 450
25.Kyselová Hana CZE063003DPivnice za Řekou Říčany1910214 350
26.Hejduková Markéta CZE052958Pardubice1910164 250
26.Matušíková Jana CZE047989DKobra Bar Praha7774 250
28.Kroužková Alexandra CZE051659BDC Infarkt Praha1910114 150
28.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha99194 150
28.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha1910124 150
31.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary27993 950
32.Kadlečková Veronika CZE042093Praha 1099193 850
33.Nejedlá Barbora CZE074833Praha1910233 750
33.Divišová Barbora CZE064763Praha1910143 750
33.Tanglová Dominika CZE060779CSgt. Pepik's Band Praha99153 750
33.Zahradníková Michaela CZE006828BDC Infarkt Praha99103 750
33.Ferstlová Nikola CZE078887Nučice99113 750
38.Krátká Hana CZE073192Trubín99343 450
39.Trmalová Marcela CZE05921199173 350
39.Holečková Iveta CZE024816DDC Los Číčos Praha99113 350
39.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha23553 350
39.Kosová Šárka CZE073538DDC Výsost Vysočany Praha9993 350
43.Schmidtová Hana CZE069366DKlub Ajeto z.s. Praha99103 250
44.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha18993 200
44.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno2223 200
46.Zajíčková Adéla CZE057778DDC Los Číčos Praha99113 150
46.Hrušková Kateřina CZE058716CKozlíci Praha Kyje99133 150
48.Beránková Libuše CZE071595Kačice8883 100
49.Hamrová Lucie CZE04746899123 050
50.Bečková Kateřina CZE054341CHorní Rozptyly Praha9992 950
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 12:59:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement