Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1780)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1780 | Turnajů: 1566

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha 1 3 8 26 38 66 13 530
2. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 7 27 38 59 12 960
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 8 27 39 87 12 640
4. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 8 26 38 53 12 430
5. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 1 3 8 27 39 138 12 100
6. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 8 26 38 81 12 070
7. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 1 3 8 27 39 76 11 980
8. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 1 3 8 27 39 62 11 740
9. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 27 39 81 11 700
10. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 1 3 8 26 38 92 11 110
11. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 1 3 8 27 39 68 10 420
12. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 1 3 8 26 38 61 10 070
13. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 1 3 8 27 39 106 9 960
14. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha 1 2 8 25 36 67 9 930
15. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 3 8 25 36 53 9 920
16. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 1 3 8 25 37 53 9 640
17. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 3 7 24 34 39 9 470
18. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 1 3 8 27 39 82 9 380
19. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 27 39 78 9 020
20. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 1 3 8 27 39 115 8 960
21. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha 1 3 8 27 39 114 8 540
22. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha 1 3 8 25 37 57 8 460
23. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 C Avengers Praha 1 3 8 27 39 123 8 300
24. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 8 27 38 78 8 280
25. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 2 8 27 37 137 8 210
26. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 1 3 8 27 39 65 8 120
27. Labant Milan 1976 CZE040539 B Titans Praha 3 8 27 38 98 7 980
28. Klimáček Michal CZE042363 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 5 20 28 34 7 970
29. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 1 3 8 27 39 78 7 920
30. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 1 3 8 25 37 59 7 900
31. Novák Aleš CZE002819 A ŠK Šipkaři Sedlec 2 8 24 34 57 7 840
32. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 27 39 67 7 740
33. Tauš Václav CZE025434 A ŠK Šipkaři Sedlec 2 8 25 35 58 7 630
34. Rutar Oldřich CZE060017 1 2 8 27 38 52 7 570
35. Procházka Filip 1991 CZE050596 A Zlatý Barbaři Praha 1 7 23 31 44 7 520
36. Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha 1 7 27 35 42 7 500
37. Majerčin David CZE020476 C Club Kamýk Praha 1 2 8 27 38 82 7 470
38. Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky 1 3 5 19 28 30 7 440
39. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 1 3 8 24 36 56 7 130
40. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 1 8 27 36 64 7 040
41. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 25 37 54 7 020
42. Vach Josef CZE001834 C Club Kamýk Praha 2 8 25 35 53 7 010
43. Kafka Miroslav CZE040243 B DC Podlesáci Králův Dvůr 1 1 8 27 37 71 6 940
44. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha 3 8 27 38 99 6 900
45. Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha 1 2 7 26 36 47 6 820
46. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 1 3 8 24 36 41 6 610
47. Vobořil Rudolf CZE062306 C Bohnice Legends Praha 3 5 23 31 41 6 560
48. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 2 8 27 37 89 6 490
49. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 3 8 26 37 48 6 450
50. Kočí Jakub 1991 CZE045874 C SK Delta Praha 1 3 8 25 37 60 6 340
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 06:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 07:57:17