Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY kat D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 84 | Turnajů: 238

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 2 15 17 31 9 650
2. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 2 15 17 37 9 550
3. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 14 15 15 7 400
4. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 2 15 17 22 6 950
5. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 15 15 30 6 550
6. Machková Michaela CZE058823 D Darts team Houpačka Brno 2 15 17 18 6 450
7. Košařová Markéta CZE023339 D DC Štiky Rosice 8 8 8 6 100
8. Vojtěchová Michaela CZE049598 BraStr Kohoutovice 1 15 16 25 5 950
9. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 15 15 27 5 650
10. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 15 15 17 5 250
11. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno 1 12 13 13 5 100
12. Kocurová Kateřina CZE062865 Třebíč 15 15 18 5 050
13. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 14 14 14 4 900
14. Trhlíková Radka CZE056980 D Puboši Brno 12 12 12 4 700
15. Šiková Jarmila CZE063529 Brno 1 14 15 15 4 500
16. Dlabková Kamila CZE066163 Brno 14 14 14 4 400
17. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 13 13 13 4 250
18. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 8 9 9 4 100
19. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 12 12 12 4 000
20. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 8 8 8 3 800
21. Nováčková Leona CZE065818 Rosice 11 11 11 3 550
22. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 12 12 12 3 400
23. Takáčová Kateřina CZE058671 Brno 1 9 10 10 3 350
23. Valová Michaela CZE058257 Rajhrad 1 5 6 6 3 350
25. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 7 7 7 2 650
26. Zitterbart Lucie CZE047748 Brno 9 9 9 2 550
26. Kučerová Alena CZE046997 D BBH Brno 2 3 5 5 2 550
28. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 7 7 7 2 450
28. Vlachová Radka CZE030510 Blansko 7 7 7 2 450
28. Luklová Petra CZE064258 Bílovice nad Svitavou 2 3 5 5 2 450
31. Pešková Hana CZE035244 D Brno 8 8 8 2 200
32. Stepniewská Eva CZE064109 D DC Štiky Rosice 6 6 6 2 100
33. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 5 5 5 2 050
34. Kočvárková Barbora CZE065684 Brno-město 6 6 6 1 900
35. Svobodová Ilona CZE064260 Bílovice nad Svitavou 5 5 5 1 850
35. Vincentová Martina CZE060802 D Darts of the Dark Side 5 5 5 1 850
35. Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno 7 7 7 1 850
38. Jeremejeva Katja 5 5 5 1 750
39. Anderlová Helena CZE052212 Brno 4 4 4 1 300
40. Žouželková Klára CZE065763 Rosice 4 4 4 1 200
40. Lavriv Lesia CZE032968 D Chicago 30 1 2 3 3 1 200
42. Sedlmajerová Alena CZE041209 D Pohodáři - šipky nás baví Brno 3 3 3 1 150
43. Sigmundová Lucie CZE064219 Brno 4 4 4 1 100
44. Psotová Dagmar CZE057690 D DC Orca Brno 3 3 3 1 050
44. Navrátilová Lucie CZE062977 Brno 1 1 2 2 1 050
46. Hořínková Petra CZE033745 ŽL Knedla Team Brno 1 2 3 3 1 000
46. Kleinerová Alena CZE056318 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 4 4 4 1 000
48. Rozkošná Hana CZE060925 Rájec 3 3 3 950
48. Pejchalová Lucie CZE050021 D Snipers Brno B 3 3 3 950
50. Palášková Barbora CZE065555 Blansko 3 3 3 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 10:32:57