Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/234)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 234 | Turnajů: 126

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov279158 350
2.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov279177 550
3.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov77106 350
4.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary178256 250
4.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role279136 250
6.Stariat Jan CZE049249Kraslice279116 050
7.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov77235 950
8.Koldinský David CZE075189Cheb178155 850
9.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov279275 650
10.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov178115 350
10.Neudert Jakub CZE044366Loket27995 350
12.Machunka Milan CZE015711Loket 178314 750
12.Gažák Miroslav CZE054854DŠipkaři Oloví77104 750
12.Marek Jakub CZE077704DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov7784 750
15.Doležel Pavel CZE060611DDC Žíla Chodov178204 450
16.Király Zoltán CZE017755Habartov 7794 350
17.Jech Michal CZE032462Cheb5553 950
18.Šnajdr Michal 1983CZE066874DLvi Karlovy Vary7783 850
19.Mitáček Lukáš CZE066441DLvi Karlovy Vary14553 800
20.Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary 23553 750
20.Antala Karel CZE077188DLion Habartov17883 750
22.Chmelař Jaroslav CZE001742Kraslice 77103 650
23.Kolda Stanislav CZE017834Svatava 7793 550
23.Hanák Patrik CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov17893 550
25.Zavřel Dušan CZE001564DDC Žíla Chodov77163 450
26.Sirůček Jakub CZE078559Habartov178173 350
27.Filák Petr CZE063673Ostrov77103 250
27.Kraus Petr CZE010004DFedor Sokolov77113 250
27.Bartoš Vladimír CZE071948Karlovy Vary7783 250
27.Fara Radek CZE079059Kynšperk7773 250
31.Bartl Petr CZE073124DSokolov16773 200
32.Fabián Václav CZE061241Sokolov7783 150
32.Bíba Tomáš CZE073117Kraslice77103 150
32.Váňa Pavel CZE071334DU Holanky Jáchymov77103 150
32.David Pavel CZE058215DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov7773 150
36.Herčík Roman CZE078251Kraslice7773 050
36.Marek Martin CZE079012Tachov7793 050
36.Glanc Daniel CZE067687DLvi Karlovy Vary77113 050
36.Hada Štefan CZE075587Cheb7783 050
40.Daniš Zdeněk CZE062906DTOY Tym Hala Rotava77112 950
40.Lhoták Petr CZE010971DFedor Sokolov7772 950
42.Čegan Vlastimil CZE078499U Holanky Jáchymov77112 850
42.Krejsa Michal CZE073766Karlovy Vary77102 850
44.Nežatický Štefan CZE045967DOggy a Škodíci Ostrov7782 750
44.Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov13442 750
46.Kocour Josef CZE001057Karlovy Vary 7772 650
46.Maucher Erwin CZE069459DDC Paštiky St.Chodovská7772 650
48.Hamáček Jiří CZE057584Cheb22442 600
49.Jaroš Stanislav CZE079309Cheb23552 550
49.Černý Vlastimil CZE041448Oloví23552 550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 00:31:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement