Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/423)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 423 | Turnajů: 139

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor210121716 000
2.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov210121715 900
3.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov210123113 200
4.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov210123212 900
5.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary210121512 800
6.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor29111112 650
7.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary210121812 500
8.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov29111111 950
9.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov210122211 600
10.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary210121711 200
11.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov279910 850
12.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov110112010 800
12.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov210121610 800
14.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov210123310 500
15.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov210123110 300
15.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov210123510 300
17.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice210122110 100
18.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov21012239 700
19.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská21012169 600
20.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov21012189 500
21.Kuruc Ondřej CZE010023ASandokani Loket 201818999 400
22.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov11011118 900
23.Topinka Vladimír CZE068118ASandokani Loket 201811011238 800
23.Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov1010108 800
25.Loučim René CZE038671AOggy a Škodíci Ostrov1010148 100
25.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov1010268 100
27.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov1010118 000
28.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary11011257 900
29.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11011227 800
29.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary16777 800
31.Machota Jiří CZE017550BDC Alex Sokolov1010147 700
32.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov11011177 600
33.Koldinský David CZE075189Cheb11011157 500
34.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov21012267 400
34.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice1010127 400
36.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov17887 250
37.Urban Luděk CZE066095CDC Žíla Chodov11011127 200
38.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role21012137 100
39.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov21012277 000
40.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice21012196 900
40.Redeker David CZE070435ASandokani Loket 201811011126 900
42.Stariat Jan CZE049249Kraslice2911116 750
43.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov21012266 700
43.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov11011136 700
45.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov23556 650
46.Gažák Miroslav CZE054854DŠipkaři Oloví1010116 600
47.Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov11011126 500
47.Zelenka Michal CZE039807AOggy a Škodíci Ostrov1010136 500
47.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11011136 500
50.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov1010136 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 19:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 19:52:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement