Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/282)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 282 | Turnajů: 47

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov38112011 700
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
1.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary38111311 700
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
3.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov369910 400
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
4.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor32559 500
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
5.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary2810158 300
Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
6.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov36997 300
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
7.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov25776 250
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
8.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov24665 700
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov16774 600
Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
10.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary33664 350
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
11.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary7774 250
Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
12.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2224 200
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
13.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov15664 050
Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
14.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice23553 950
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
15.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně2223 800
Ulrych Jindřich CZE000540ABlack Panthers Luna M. Lázně
15.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov2223 800
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
17.Rustler Tomáš CZE070716ABlack Panthers Luna M. Lázně14553 500
Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
18.Kuruc Ondřej CZE010023AHradn( Pani Loket13443 050
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
19.Tupý Petr CZE077520DŠipkaři Oloví12333 000
Gažák Miroslav CZE054854DŠipkaři Oloví
20.Daniš Zdeněk CZE062906DDC Žíla Chodov15662 950
Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
21.Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket12332 900
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
21.Bartoš Vladimír CZE071948Karlovy Vary8892 900
Kocour Josef CZE001057Karlovy Vary
23.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary12332 700
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
24.Volek Tomáš CZE074462CDC Republica Bar Karlovy Vary7772 650
Vondráček Zbyněk CZE042182BDC Republica Bar Karlovy Vary
25.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice2222 600
Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Maršík Josef CZE049674ADC Žíla Chodov4442 600
Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov
25.Krejsa Michal CZE073766Karlovy Vary6662 600
Váňa Pavel CZE071334DU Holanky Jáchymov
28.Daniš Dominik CZE079062DC Žíla Chodov15662 450
Strouhal Martin CZE019708DC Žíla Chodov
28.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Alex Sokolov3332 450
Rustler Tomáš CZE070716ABlack Panthers Luna M. Lázně
30.Chmelař Jaroslav CZE001742TOY Tym Hala Rotava4442 400
Dobeš Martin CZE012033BDC Žíla Chodov
31.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor1112 300
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
31.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov12332 300
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
31.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov4442 300
Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
31.Grman Karel CZE057192AOtovice4442 300
Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
35.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov13442 250
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
35.Doleček Lukáš CZE072333DŠipkaři Oloví13442 250
Doleček Marek CZE054858DŠipkaři Oloví
37.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role2222 200
Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
37.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov4442 200
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
39.Šťastný Roman CZE078318CDC Republica Bar Karlovy Vary5552 150
Pacourek Karel CZE075939BDC Republica Bar Karlovy Vary
40.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1112 100
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
41.Stariat Jan CZE049249Kraslice2222 000
Neudert Jakub CZE044366Loket
42.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice11221 950
Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
43.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov22441 900
Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
44.Rustler Tomáš CZE070716ABlack Panthers Luna M. Lázně3331 850
Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
45.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov12331 800
Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
45.Wild Petr CZE079061Kynšperk4441 800
Fara Radek CZE079059Kynšperk
47.Beka Jiří CZE073943CDC Republica Bar Karlovy Vary5551 750
Cínek Jiří CZE005280CDC Republica Bar Karlovy Vary
48.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket2221 700
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
49.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary11221 650
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
49.Rau Petr CZE050296ATOY Tym Hala Rotava3331 650
Kantor Jaroslav CZE009375ADC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 14:17:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement