Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/161)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 161 | Turnajů: 462

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo410141616 200
2.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka310134414 900
3.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno210123511 100
4.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno210121911 000
5.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno410148010 400
6.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko210122910 000
7.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso31013379 400
7.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice1010299 400
9.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno41014889 300
10.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno21012218 600
11.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy21012408 500
12.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno31013347 800
13.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy11011787 600
14.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko21012637 400
15.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso31013297 000
16.Veselá Veronika CZE024672BDarts@Pipes Club1010396 200
17.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club21012426 000
17.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno11011206 000
19.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno11011235 900
20.Šustáčková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno11011265 600
21.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč21012315 500
21.Dörrerová Markéta CZE059323BEx na Ex11011115 500
23.Valová Michaela CZE058257Rajhrad2810104 900
23.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno1010324 900
25.Kučerová Alena CZE046997CMinibaroni na Kuželně Brno21012204 800
25.Abrahámková Petra CZE019030BStavba Brno26884 800
27.Suchá Michaela CZE031968Brno1010154 700
27.Marcišínová Věra CZE067102CPhoenix Darts1010164 700
27.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko1010114 700
30.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko1010174 600
30.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice11011284 600
32.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side1010564 500
32.Zástřešková Libuše CZE001572BDC Cobra Brno1010144 500
34.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL1010334 400
35.Gottwaldová Jana CZE029031BGrácie Brno1010164 300
35.Havelková Romana CZE061347CLama Darts Ivančice11011134 300
37.Takáčová Kateřina CZE058671CLama Darts Ivančice11011184 200
37.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice1010234 200
37.Trhlíková Radka CZE056980CPuboši Brno1010124 200
37.Kotlárová Markéta CZE064389Brno1010244 200
41.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup9994 150
42.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup1010124 100
42.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko1010234 100
44.Kocurová Kateřina CZE062865Třebíč1010294 000
44.Bukáčková Božena CZE060544Blansko1010194 000
44.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno1010214 000
44.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov22444 000
48.Pokorná Tereza CZE042274CMolly Darts Club11011113 900
48.Zitterbart Lucie CZE047748Brno1010283 900
48.Štefeneková Jana CZE059941Brno1010233 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.5.2021 06:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.5.2021 06:53:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement