Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/679)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 679 | Turnajů: 166

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov 2 12 14 19 17 900
2. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 2 12 14 30 15 600
3. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 2 12 14 40 15 500
4. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 2 9 11 11 14 050
5. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 2 12 14 21 13 800
6. Naniáš Patrik CZE062299 B Hanácká trefa Prostějov 2 12 14 32 13 200
7. Fiala Matěj CZE060241 B Křižáci Bolelouc 2 12 14 21 12 200
8. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly 2 12 14 21 12 100
9. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 2 8 10 10 11 800
10. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 2 12 14 30 11 700
11. Bajer Jaromír CZE028888 A Žabaři Olomouc 2 12 14 21 11 400
11. Klimša Roman CZE000862 A Žabaři Olomouc 2 12 14 16 11 400
13. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel 2 12 14 23 11 300
14. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 1 12 13 23 11 200
15. Novák Jan CZE031915 B Hanácká trefa Prostějov 2 12 14 30 10 700
16. Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo 2 12 14 16 10 600
17. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 2 12 14 20 10 500
18. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 2 12 14 19 10 200
19. Štaffa Miroslav CZE063348 D Klikaři Litovel 1 12 13 18 10 100
20. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 2 12 14 17 10 000
21. Řehák Tomáš 2003 CZE063822 A Panteři Hranice 2 12 14 15 9 900
22. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 2 12 14 17 9 800
23. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice 1 10 11 11 9 700
24. Doušek Jakub CZE002291 B TJ Zlaté Hory MJTJ 10 10 10 9 600
25. Černošek Ondřej CZE042550 A Hamerské kladivo 2 9 11 11 9 350
26. Patka Jiří CZE035695 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 10 10 10 9 300
26. Telíšek Michal CZE000968 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 12 14 30 9 300
28. Benda Lukáš CZE043587 B Dobří Bobři B Olomouc 2 12 14 14 9 000
29. Fiala Michal CZE062260 A Sherwood Mariánské Údolí 2 12 14 16 8 800
30. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov 9 9 9 8 650
31. Walter Michal CZE033098 Troubky 2 12 14 21 8 500
32. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 10 10 10 8 300
33. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc 2 12 14 19 8 000
33. Moučka Jiří CZE024348 A Hamerské kladivo 12 12 13 8 000
35. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 5 7 7 7 950
36. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 2 12 14 25 7 900
37. Paděra Pavel CZE018870 A Hamerské kladivo 1 9 10 10 7 750
38. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 12 14 34 7 700
38. Vašina Martin CZE048700 A ŠK Vyškov B 12 12 15 7 700
40. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 12 12 15 7 500
41. Jaroš Tomáš CZE039438 B Sport Bar Atláč Přerov 11 11 11 7 150
42. Habermann Pavel CZE004909 A Žabaři Olomouc 12 12 17 7 100
42. Lietavec Pavel CZE004984 D Devils Darts Řideč 12 12 15 7 100
44. Březík Jan CZE059919 C Sport Bar Atláč Přerov 1 12 13 26 7 000
45. Šmejkal Petr CZE018686 B Horny Darts Lipník 12 12 14 6 900
46. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 8 8 8 6 800
47. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice 2 7 9 9 6 750
48. Ráža Josef CZE031975 B Rebel Olomouc 2 12 14 18 6 700
49. Rédr Martin CZE060392 B Hugo Přerov 9 9 9 6 550
50. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 6 6 6 6 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.4.2020 08:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.4.2020 01:07:56