Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/206)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Vysočiny 2024 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 206 | Turnajů: 193

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav10103510 400
1.Vondrák Miroslav 1985CZE056477ACerberos Netín10101010 400
3.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín10101610 300
4.Vopálenský Martin CZE052227ATJ Dušejov 200010102310 200
5.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov10106610 100
5.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav10103810 100
7.Bednář Martin CZE005253AŠŠ Panda Jihlava1010229 900
8.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav1010359 700
9.Babický Michal CZE063138AFormanský Dravci Jihlava1010399 600
10.Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava1010449 500
10.Bílek Radek 1995CZE056362ADragon Darts Jihlava1010219 500
10.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1010439 500
10.Folejtar Štěpán CZE071065AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1010229 500
10.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava1010229 500
15.Brussmann Jiří CZE056087BWüdle Brtnice1010269 400
16.Novák Radek CZE049908AFormanský Dravci Jihlava1010489 300
16.Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov1010829 300
18.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod1010229 000
18.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod1010169 000
18.Navrátil Karel CZE009044AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1010279 000
21.Krainer Tomáš CZE060610ADragon Darts Jihlava1010178 800
21.Král Jaroslav CZE001507CDC Skeleton Pelhřimov1010168 800
23.Doležal Michal CZE055580BWüdle Brtnice1010168 600
24.Šimek Antonín CZE013993BDragon Darts Jihlava1010348 500
25.Drda Jaromír CZE004894ATJ Dušejov 20001010358 400
26.Vondrák Milan CZE049910AWüdle Brtnice1010188 200
26.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 20001010208 200
26.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 20001010198 200
29.Schmidt Pavel CZE053500ATJ Dušejov 20001010478 100
30.Navrkal Filip CZE054629BWüdle Brtnice1010148 000
31.Fliega Martin 1985CZE075698A26ERS Jihlava1010647 900
31.Procházka Miloslav CZE001532BDC Skeleton Pelhřimov1010127 900
33.Navrkal David CZE058411BWüdle Brtnice1010217 800
34.Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava1010387 500
35.Brůna Jiří CZE002020ATajfun Darts Havlíčkův Brod1010207 400
36.Musil Daniel CZE060863AWüdle Brtnice1010227 300
37.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 20001010277 200
38.Bender Martin CZE045588ATJ Dušejov 20001010117 100
39.Hlávka Jan CZE037892ADragon Darts Jihlava1010207 000
39.Švaříček Jiří CZE049507AWüdle Brtnice1010167 000
41.Pivoňka Pavel CZE001936CBrtnice1010276 900
41.Votava Michal CZE053229AWüdle Brtnice1010206 900
43.Žuravlov Boris CZE040105BKlub Zapomnění Jihlava1010206 800
43.Procházka Petr CZE071371BDevious Darts Dušejov1010146 800
45.Majer Vít CZE001201AFormanský Dravci Jihlava9996 750
46.Ždimera Roman CZE038378BTJ Dušejov 20001010256 600
47.Hranický Rostislav CZE062928ATajfun Darts Havlíčkův Brod1010166 500
48.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov1010356 400
49.Hyský Jan CZE064304BDragon Darts Jihlava1010186 300
50.Fürst David CZE071507BTrkaví Berani Velký Beranov1010156 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 17:32:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement