Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/62)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2019 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 62 | Turnajů: 213

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bílek Radek CZE056362 B Dragon Darts Jihlava 2 30 32 59 29 300
2. Novák Marek CZE061220 B Dragon Darts Jihlava 30 30 66 22 800
3. Doležal Michal CZE055580 B Wüdle Brtnice 2 30 32 42 20 500
4. Kutyna Marek CZE056844 B Dragon Darts Jihlava 2 30 32 36 19 900
5. Vierer Jaromír CZE059373 B Dragon Darts Jihlava 1 30 31 79 19 200
6. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 47 18 400
7. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 1 30 31 45 17 300
8. Brussmann Jiří CZE056087 B Wüdle Brtnice 2 30 32 42 16 600
9. Močuba Jiří CZE062045 B Darts Club Přibyslav 2 27 29 29 16 550
10. Jelínek Michal CZE062496 B Dragon Darts Jihlava 30 30 40 16 500
11. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 1 30 31 37 14 500
12. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 43 13 300
13. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 30 30 35 13 000
14. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 51 12 900
15. Kampas Jan CZE061228 B Cerberos Velké Meziříčí 25 25 25 11 450
16. Hranický Rostislav CZE062928 B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 24 24 24 11 300
17. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 24 24 24 10 800
18. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 2 23 25 25 10 350
19. Bartoš Karel CZE055908 B Wüdle Brtnice 1 21 22 22 10 250
20. Škarvada Jan CZE059505 B Wüdle Brtnice 18 18 18 9 400
21. Němec Jaromír CZE049162 B ŠŠ Panda Jihlava 21 21 21 9 050
22. Šimek Antonín CZE013993 B Zezulkárna Jihlava 11 11 11 8 550
23. Tuček Roman CZE051451 B Dragon Darts Jihlava 23 23 23 8 250
24. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 1 13 14 14 7 850
25. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 17 5 950
25. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 17 17 5 950
27. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 1 14 15 15 5 900
28. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 13 13 13 5 650
29. Čermák Michal CZE057910 B Darts Club Přibyslav 1 11 12 12 4 950
30. Máca Martin CZE029640 B Zezulkárna Jihlava 10 10 10 4 900
31. Bartušek Jiří CZE061314 B Klub Zapomnění Jihlava 14 14 14 4 800
32. Vaněček Jiří CZE059359 B Dragon Darts Jihlava 11 11 11 4 050
32. Boubal Petr CZE061225 B Cerberos Velké Meziříčí 11 11 11 4 050
34. Pokorný Jakub CZE057911 B Darts Club Přibyslav 10 10 10 3 900
35. Svoboda Lukáš CZE039810 B Wüdle Brtnice 5 5 5 3 450
36. Sýkora Miloslav CZE033122 B Cerberos Velké Meziříčí 12 12 12 3 400
37. Mezera Tomáš CZE018560 B Fčely Střítež 8 8 8 3 300
38. Březina Lukáš CZE057909 B Darts Club Přibyslav 8 8 8 3 100
39. Lacina Tomáš CZE059603 B Black Benešov n/P. 6 6 6 2 800
40. Petrlík Radek CZE002829 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 7 7 2 750
41. Král Jaroslav CZE001507 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 2 250
42. Zeman Patrik CZE056565 B Dragon Darts Jihlava 5 5 5 2 150
43. Böhm Jan CZE027576 B Zezulkárna Jihlava 1 1 2 2 2 050
44. Hos Roman CZE056084 B Wüdle Brtnice 6 6 6 1 900
45. Procházka Miloslav CZE001532 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 1 850
46. Froněk Petr CZE026104 B Zezulkárna Jihlava 1 2 3 3 1 600
47. Satrapa Karel CZE003378 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 3 1 350
48. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 3 3 3 1 150
48. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 2 1 150
50. Bajcar Josef CZE059515 B Frčáci Ivančice 2 2 2 1 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.11.2019 03:05

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 13.11.2019 03:05:03