Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2024 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 112 | Turnajů: 220

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Uldrich Jiří CZE068965BŠK Lotři ze Sladovnický210125514 600
2.ZÁKAZ ČINNOSTI Ertl Reinhard CZE060061BŠK Štiky Domažlice1892411 900
3.Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro210122711 200
4.Padych Michal CZE061682BDC McPuppin's210124110 900
5.Kiesl Albert CZE077403BŠK Štiky Domažlice189249 200
6.Doubrava Miloslav CZE046092BDC McPuppin's21012549 100
6.Čáslava Vladimír CZE050924BŠK Konec Světa Hyršov21012249 100
8.Ryneš Jiří CZE009096BŠK Konec Světa Hyršov21012169 000
9.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov21012278 800
9.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň11011168 800
11.Jůna Josef CZE000320BŠK Saint Tropez Plzeň11011637 800
11.Vorlíček Petr CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň21012417 800
13.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice21012277 600
14.Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice1910167 350
15.Vlk Roman CZE014339BDC OLD BIRDS Holýšov99156 750
16.Berka Roman CZE000917BŠK Konec Světa Hyršov167106 700
17.Karel Petr CZE074339BŠK Úlet Křimice178246 550
18.Kalina Roman CZE010793BDC McPuppin's88146 500
19.Jandík Vratislav CZE055041BŠK Štiky Domažlice189146 300
20.Štembera Zdeněk CZE061692BŠK Slováci Plzeň2810286 100
21.Sazama Václav 1986CZE026432BŠK Konec Světa Hyršov1010126 000
22.Vrátil Ondřej CZE072528BDC Pardál Rokycany88155 800
23.Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický88135 700
24.Krieglstein Radim CZE045854BŠK BSOD 334 01 Přeštice8885 300
25.Pěchouček Dušan CZE021874BŠK BSOD 334 01 Přeštice8884 900
26.Hojda Petr CZE054203BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem27994 750
27.Štefek Josef CZE065538BDC Skleník Domažlice88164 400
28.Krieglstein Lukáš CZE060409BŠK BSOD 334 01 Přeštice88124 200
28.Kobera Zdeněk CZE000316BŠK Posterguys OKO Plzeň6684 200
28.Ryneš Dominik CZE071487BŠK Konec Světa Hyršov88124 200
31.Pudil Petr CZE071505BŠK Retro Domažlice77174 050
32.Pokorný Daniel CZE049344BŠK Slováci Plzeň88144 000
32.Selner Tomáš CZE070541BŠK Retro Domažlice189214 000
34.Dušek Radomír st. CZE070020BŠK Posterguys OKO Plzeň55113 850
35.Šidvic Luděk CZE013989BŠK Retro Domažlice6673 700
36.Kuneš Karel CZE004011BŠK Konec Světa Hyršov25793 650
37.Rybka Václav CZE054769BŠK Lotři ze Sladovnický7793 550
38.Strádal Milan CZE021992BŠK URNA Domažlice1010143 200
39.Snášel Roman CZE063434BDC Zahrádkáři Slavoj Stod4453 100
40.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň5553 050
41.Buček Ondrej CZE051149BŠK Slováci Plzeň5552 950
42.Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice167132 900
43.Moudrý Martin CZE048257BDC Těsně vedle13442 850
44.Hemzáček Jiří CZE004735BŠK Saint Tropez Plzeň6672 800
44.Sazama Václav 1955CZE015275BŠK Konec Světa Hyršov6662 800
46.Nový Luboš CZE075734BŠK Posterguys OKO Plzeň15672 750
47.Mošna Jan CZE000450BDC Pardál Rokycany4442 700
48.Přerovský Vladimír CZE023442BSport Club Spartak Strašice13442 650
49.Havlík Pavel CZE078925BŠK Sušice11222 450
50.Johánek Pavel CZE023871BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem13442 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 02:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 02:02:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement