Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁCI 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 150

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vrbata Martin CZE073800CLožisková mafie Pšov1258223 630
2.Tarič Tobiáš CZE074042CAŠK Velký Borek21371 950
2.Herman Ondřej CZE066554Pardubice1258261 950
4.Janda Matyáš CZE079552Chomutov21341 570
5.Navrátil Tomáš CZE079486Podbořany246111 260
6.Kujal Jan CZE079427Hradec Králové235181 190
7.Doseděl Ondřej CZE074502( Klub Trefa Olomouc )24671 120
8.Hanák Patrik CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov167221 100
9.Hrazdil Dominik CZE076641ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany2231 000
10.Doseděl Stanislav CZE074503( Klub Trefa Olomouc )2355970
11.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove2244920
12.Genik Ivan CZE059017Hradec Králové222900
12.Lelek Petr CZE064886Hlinsko113900
14.Petr Václav CZE080164Prostějov1235870
15.Špaček Karel CZE079597Chomutov2133850
16.Richter Kryštof CZE068141DC Červený Kostelec1236750
17.Nosovský David CZE077392Melnik1459710
18.Fatka Tobiáš CZE065623Ústí nad Labem1122700
19.Číla Radim ml. CZE070363APumáci Jablonec n/N.4411660
20.Kouba Samuel CZE079530Jirkov2134630
20.Máčala Radim CZE074490( Klub Trefa Olomouc )2134630
22.Macháček Adam CZE064634Hradec Králové1122520
23.Kollros Petr CZE074087Plzeň1345460
24.Zoubek Dominik CZE081161Kaznějov111450
25.Voborský Matyáš CZE073819Děčín5514430
26.Foltyn Tomáš CZE076250Jílové u Držkova4417420
27.Mikunda Petr CZE057937Trutnov1123380
27.Zbořil Jakub CZE079131Frýdlant v Čechách6630380
29.Hanuš Jan CZE071491Liberec5511350
30.Klimeš Antonín CZE080119Velké Poříčí1122320
31.Sekera Dominik CZE070233Žacléř5514310
32.Skutek Adam CZE074747Orlová447300
32.Orozco Vicente WRD079672Olomouc1122300
32.Randus Kristián CZE080163Vidče1122300
35.Bernklau Brian CZE081159Plzeň1122280
35.Císler Bořek CZE073002BDC Zahrádkáři Slavoj Stod222280
37.Tarič Jáchym CZE080218Malý Újezd111250
37.Bednarčík Pavel CZE080971Hradec Králové111250
39.Sýkora Matyáš CZE081332Liberec2212220
40.Pres František CZE079738Liberec338210
41.Novák Michal CZE075147Stará Červená Voda4418200
42.Pres Jan CZE079737Liberec338190
43.Bali Ondřej CZE080524Jindřichův Hradec224180
44.Montiel Morales Samuel CZE078550Liberec336170
45.Hansl Jakub CZE080351Rumburk2210160
46.Kovář Jan CZE071187PBL 45 Brno334130
46.Sedláček Tomáš CZE070426Praha111130
46.Hanuš Dominik CZE080678Jablonec nad Nisou111130
49.Mostecký Matěj CZE081060Kopeček Děčín228120
49.Skopal Matyáš CZE076149Habartov224120
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 10:43:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement