Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/182)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 182 | Turnajů: 335

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové1258373 610
2.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk1258673 510
3.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové1247112 640
4.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová156252 630
5.Doleček Tadeáš CZE074816DŠipkaři Damníkov, z.s.1258482 230
6.Pekárik Jan CZE062219DFantom Opatov257242 190
6.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky257372 190
8.Rychetský Matěj CZE077612Dříteň1258332 170
9.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň257321 930
10.Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň156651 890
11.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov1157451 780
12.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc23591 590
13.Rulík Jan CZE078519CSbH Česká Lípa156401 520
13.Foršt Adam CZE064952Metro music club22461 520
15.Herman Vojtěch CZE066553Pardubice1247221 460
16.Lukš Dominik CZE053888Branišov21381 290
17.Veber Tomáš CZE077878CAŠKK FJ Sokol Vejprnice134191 160
18.Šmerda Oskar CZE079930Domažlice134211 100
19.Jobák Adam CZE057124Luková1124201 010
20.Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov156271 000
21.Krzák Radek CZE063252Hradec Králové2135970
22.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.15635960
23.Suchý Pavel CZE073742Havlíčkův Brod116900
24.Kovář Lukáš CZE076316Písek15650820
25.Čepera Samuel CZE071147Světlá Hora1122790
26.Přerovský Vítězslav CZE064193Chřešťovice O11222780
27.Böhm Otakar CZE080024Kbelnice1345740
28.Petr Lukáš CZE066209BVoklik Benátky24612720
29.Červinka Jiří CZE075918LL DC Chvalkovice5523710
30.Šmejc Pavel CZE064949Havraň2247700
31.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha4422680
32.Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně5525650
33.Abu Nasra Roman CZE073558DŠpuntíci Most4414640
34.Schieferdecker Vít CZE050608BLožisková mafie Pšov5526590
35.Nosek David CZE071452DHadi Smržovka5531570
36.Bock Marek CZE078596BNikola Kraslice4416540
37.Jalovec Patrik CZE077611Frýdek-Místek5541530
38.Jančov Michal CZE059708BLožisková mafie Pšov5530510
39.Durčák Tomáš CZE079417DC Střelci Orlová4434500
40.Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov5514490
41.Chára Jan CZE061717C9. Darts Krupka1344480
42.Špalek Ondřej CZE072407CŠK Řenčováci Řevničov333470
43.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno4419440
44.Valečka Daniel CZE079447DHadi Smržovka3332430
45.Krayzel Vojtěch CZE079362DC Jelen Kyjovice336410
45.Minařík David CZE077604Písek14511410
47.Nosek Petr CZE080750Plzeň1127400
47.Semsch Patrik CZE067962DMetro music club4415400
49.Gerhardt Petr ml. CZE080118Jablonec nad Nisou3317350
49.Kulas Jakub CZE066909BAsterix Nový Bor335350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 14:55:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement