Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIORKY 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 48 | Turnajů: 99

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.1247362 220
2.Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.1247252 160
3.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1146512 110
4.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň1236111 990
5.Skálová Alena CZE075400Dříteň246271 620
6.Linhartová Linda CZE057957České Budějovice246151 100
7.Šmídková Petra CZE072230Krasíkov11133900
8.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.23519850
9.Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most2357810
10.Fofová Nella CZE079670Štěpánov1122600
11.Havlíková Jana CZE071722DDC Zmije Třebíč448580
12.Králová Barbora CZE076840Janov1127550
13.Skalová Klaudie CZE080415Jarov1124500
14.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov13411420
15.Jandíková Natálie CZE060501BŠK Štiky Domažlice4414340
16.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec4451320
17.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory4422280
18.Jiroušková Nela CZE064441CKlikaři z Podskalky Úpice112250
19.Poláková Jana CZE073740Liberec449220
19.Janků Ilona CZE079066Deštná4421220
21.Šrámková Kristýna CZE075735DOstré hroty Svémyslice335210
22.Goldšmídová Tereza CZE063099Vítězná3310190
23.Hartigová Kristýna CZE077395Doksy4415180
24.Marvalová Šárka CZE066216CSedmá rota Praha449160
25.Steinhauserová Natálie CZE066683Krnov111150
26.Maštalířová Eliška CZE078606Plzeň223120
27.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun11190
28.Slovjáková Kamila CZE076520DRakev Sokolov11170
28.Jakubičková Markéta CZE077045Jílové u Držkova 2811170
28.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov11270
31.Přívratská Tereza CZE079935Úpice11350
31.Krejčová Michaela CZE079149Blovice11250
31.Burdová Natálie CZE068485Hradec Kralove11150
31.Sedláčková Viktorie CZE080563Hradec Králové11150
31.Milá Johana CZE075100DŠK Posterguys OKO Plzeň11150
36.Dašová Adéla CZE079313Rumburk11230
36.Kučerová Milada ml. CZE070066DŠK Lítající mrtvoly Plzeň11230
36.Kubíčková Tereza CZE075406DUrba darts team Ostrava11230
36.Kučerová Nela Marie CZE079014Praha11130
36.Mlejnková Kateřina CZE079643Louny11130
36.Fialová Nikola CZE071962CZbytínská letka11130
42.Tóthová Natálie CZE081081Kramolna 26070
42.Špirochová Andrea CZE080980Krásná Hora010
42.Homolová Karolína CZE069613Křižanov010
42.Kubizniaková Adéla Aleksandra CZE081143Dvůr Králové nad Labem010
42.Pochobradská Nikola CZE081147Hamr010
42.Tachecí Martina CZE080982Dobříň010
42.Škodová Kristýna CZE078265Vojnův Městec010
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 11:52:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement