Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/6327)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2023

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 6327 | Turnajů: 2311

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha167332 670
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha167212 650
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov167252 650
4.Jirkal Pavel CZE000154APraha 7 167142 610
5.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor167112 370
6.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov167292 310
7.Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec167102 250
8.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice167142 230
8.Kvarda Josef CZE064034AŠK Modřice167202 230
8.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov167272 230
11.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov167122 190
11.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou167232 190
11.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov167172 190
14.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava167192 170
15.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň167222 150
16.Procházka Martin CZE062642AKlub 44 Liberec167142 130
17.Kašpar Jakub 1990CZE008157AKaspec Libina15662 120
18.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov167292 110
18.Vykysalý Radek CZE022400AŠK Šipkaři Sedlec167232 110
20.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor167132 090
20.Pokorný David 1986CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov167172 090
20.Dostál Jaromír 1966CZE021065APohodáři Olomouc167232 090
20.Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou167162 090
24.Hejtmánek Václav CZE038307ALožisková mafie Pšov156122 080
25.Fedurco Tomáš CZE067126DThe Forge Varnsdorf167152 070
25.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň167262 070
27.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň15662 060
28.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov14552 050
29.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc156132 040
29.Rustler Tomáš CZE070716DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov156122 040
31.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov167132 030
31.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň16782 030
33.Novák Jakub 2002CZE068726BGood Fellows & Darts Praha167152 010
33.Gutvirt Petr CZE001292BHorní Rozptyly Praha167242 010
33.Cirok Karol CZE045722BMetro music club167152 010
36.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov15692 000
37.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov167121 990
37.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín167271 990
37.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou167111 990
40.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov156121 960
40.Vosecký David CZE059556BŠK Retro Domažlice15691 960
42.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha14571 950
42.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.167351 950
42.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov167161 950
42.Brandejs Denis CZE046807APumáci Jablonec n/N.167281 950
46.Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno156111 940
47.Petrželka Miloš 1965CZE054766AŠK Sušice167221 930
47.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha167251 930
49.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice156111 920
50.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha14571 910
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 9.2.2023 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 9.2.2023 00:19:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement