Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/221)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2023

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 221 | Turnajů: 78

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina1111 050
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
2.Ledvinová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary111950
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
2.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice111950
Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
2.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary111950
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno111850
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
5.Mrňková Markéta CZE000111BOlomouc 111850
Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno
5.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor111850
Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor
5.Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou111850
Doubravová Tereza CZE060092BNo Men Prostějov
5.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov111850
Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
5.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha111850
Vaňková Martina CZE071858CŠK Kalivody
5.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice111850
Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň
5.Peterková Petra CZE046923APivnice Kolečko Ostrov111850
Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
5.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov111850
Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice
5.Radová Karla CZE000873AMostecký Most111850
Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most
15.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)1123820
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
16.Perglová Blanka CZE051118BCannabis 666 Žebrák112750
Hubáčková Michala CZE066019BCannabis 666 Žebrák
16.Marková Tereza CZE000613BSuper Ženy České Budějovice111750
Staňková Michaela CZE054825ASousedky České Budějovice
16.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava111750
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
16.Vaňková Martina CZE071858CŠK Kalivody111750
Kroužecká Adéla CZE069042Mártyho andílci Praha
16.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň111750
Tomášková Ilona CZE000600DŠK Úlet Křimice
16.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov111750
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
16.Novotná Iva CZE046685AŠK Ambiente 2000 Pardubice111750
Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
16.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko111750
Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
16.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha111750
Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
16.Václavíková Soňa CZE000491Katuše Horní Slavkov111750
Bůžková Bohumila CZE000209BDC Žíla Chodov
16.Ocelníková Simona CZE061754CRychtáři Štít111750
Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
16.Semencová Jana CZE026980BPijonýři Litvínov111750
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
28.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1122720
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
28.Makkaiová Šárka CZE061375DSkarabeus Slatiňany1123720
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
30.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín111650
Valchářová Kateřina CZE021563ATsunami Incinity Vsetín
30.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203CŠK Konec Světa Hyršov111650
Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov
30.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné111650
Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice
30.Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic111650
Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
30.Pomahačova Jana CZE073597Havlíčkův Brod111650
Košařová Markéta CZE023339BDC Štiky Rosice
30.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc111650
Beutelová Lenka CZE019261DPohodáři Olomouc
30.Volfíková Kateřina CZE042607BŠK Chodov111650
Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov
30.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha111650
Jirsová Kateřina CZE059482BKandráčovci Kolín
30.Danišíková Andrea CZE060076SB Hostivař Praha111650
Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
30.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary111650
Nehasilová Diana CZE002930CAC Star-Arena Chodov
30.Vokounová Simona CZE050770BŠK Běleč nad Orlicí111650
Jiříčková Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka
30.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň111650
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
30.Michalak Jolanta CZE037917DMost111650
Michalak Julia CZE066941DMost
43.Jírová Kateřina CZE054899Pivnice Kolečko Ostrov1122620
Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
44.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha1124600
Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
45.Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub AJETO z.s. Praha11211580
Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha
46.Chudárková Zdeňka CZE003195ATsunami Incinity Vsetín111550
Vráblová Gabriela CZE025797CKlub Karolinka
46.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava111550
Kovačíková Mia CZE066294CŠK Amorovo Šípy Haltrava
46.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov111550
Fukalová Marcela CZE000460CMýto Ostrava
46.Kalistová Jiřina CZE054822Sousedky České Budějovice111550
Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
46.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč111550
Kyselá Zdena ml. CZE039512DGold Řídeč
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 9.2.2023 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 9.2.2023 01:09:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement