Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1615)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2023

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 1615 | Turnajů: 220

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichý Petr CZE034669AGoldstar Nové Město pod Smrkem11221 460
Gaži Martin CZE049428AGoldstar Nové Město pod Smrkem
2.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor11221 380
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
3.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha11241 360
Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
4.Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice11221 340
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov11221 320
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
6.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov11231 300
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
7.Slowiak Petr CZE054257BBingo Bohumín1111 250
Dobrocký Jiří CZE000582BBingo Bohumín
7.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha1111 250
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
7.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov1111 250
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
7.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň1111 250
Dvořák Jan 1981CZE000462BDC McPuppin's
7.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov1111 250
Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
12.Gerstner Robert CZE004733AJP Čechie Dalovice11261 200
Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice
13.Bičan Robert CZE065745BTěsně vedle Brno11221 160
Brychta Darius CZE003244BŠK Paleta Vyškov
14.Liška Jakub CZE074954Trefa "21" Chrudim1111 150
Svoboda Petr 1979CZE018804ATrefa "21" Chrudim
14.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1111 150
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
14.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina1111 150
Skopalík Zbyněk CZE004213AKaspec Libina
14.Pokorný Michal CZE000501ADC frogs Žabčice1111 150
Effenberger Pavel CZE028207Přibice
14.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec1111 150
Pszczolka Radek CZE006168AKings Třinec
14.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov1111 150
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
14.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou1111 150
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
14.Čermák David 1974CZE000265ADC Red Barons Plzeň1111 150
Pluhař Petr CZE000929AVSB Bolevec Plzeň
14.Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les1111 150
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
23.Dušek Marian CZE000215Slza olomouc11221 120
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
24.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice11221 100
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
25.Mlynek Jiří CZE045608AHadi Tanvald11231 080
Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
26.Horák Zdeněk CZE070537AŠK Bar 66 Holýšov1121 050
Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice
26.Vosecký David CZE059556BŠK Retro Domažlice1121 050
Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice
26.Křovák Petr CZE012953BÚletáři Hradec Králové1111 050
Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
26.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov1111 050
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
26.Telíšek Michal CZE000968BRebel Olomouc1111 050
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
26.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice1111 050
Pliskva Jaroslav CZE037797CSea Bowling Medáci Karlovy Vary
26.Grygar Lukáš CZE043971BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek1111 050
Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
26.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily1111 050
Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
26.Kuneš Filip CZE069353AZlatý Barbaři Praha1111 050
Kuča Jan CZE027500AZlatý Barbaři Praha
35.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most11221 020
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
36.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov11221 000
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
36.Gutvirt Petr CZE001292BHorní Rozptyly Praha11251 000
Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha
38.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice1124980
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
39.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice1122960
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
40.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha111950
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
40.Bártl Michal CZE056549ARozdělovský Péčko Kladno111950
Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
40.Sedláček Miroslav CZE008453ATruhles Hradec Králové111950
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
40.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav111950
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
40.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy111950
Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
40.Klimáček Michal CZE042363AŠK Plzeňka Praha111950
Komyšák Martin CZE004000AŠK Plzeňka Praha
40.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary111950
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
40.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň111950
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
40.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov111950
Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov
40.Pokorný David 1986CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov111950
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
50.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1122940
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 9.2.2023 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 9.2.2023 01:06:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement