Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/479)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2023

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 479 | Turnajů: 161

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava112210
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
2.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha114190
Jirkal Pavel CZE000154APraha 7
2.Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň113190
Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
2.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha117190
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
2.Jirkalová Milena CZE000958Klub AJETO z.s. Praha111190
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha111190
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
2.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov111190
Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
8.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor111170
Jozová Markéta CZE058478Vodňany
8.Vaňková Martina CZE071858CŠK Kalivody111170
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
8.Šnejdarová Jitka 1974CZE060104SB Hostivař Praha111170
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
8.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc111170
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
8.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov111170
Volfíková Kateřina CZE042607BŠK Chodov
8.Melicharová Nela CZE057628CŠK Medvědi Velký Třebešov111170
Chládek Martin CZE056204CŠK Medvědi Velký Třebešov
8.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha115170
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
8.Pergl Pavel CZE045625BCannabis 666 Žebrák113170
Hubáčková Michala CZE066019BCannabis 666 Žebrák
8.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha113170
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
8.Taninec Vasyl WRD023279DKlub AJETO z.s. Praha112170
Jirkalová Milena CZE000958Klub AJETO z.s. Praha
8.Pecha Martin CZE044897BPremier League Bar Praha112170
Kučerová Ivana CZE067412BI am 180 Praha
19.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec1114150
Kuneš Filip CZE069353AZlatý Barbaři Praha
19.Balík Michal CZE052618BTitans Praha115150
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
19.Vokřálová Petra CZE048805AMártyho andílci Praha1116150
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
19.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín1115150
Kroužecká Adéla CZE069042Mártyho andílci Praha
19.Vyletová Klára CZE064137DSedláci Hradec Králové112150
Vyleta Michal CZE064136DSedláci Hradec Králové
19.Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň112150
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
19.Tomášková Ilona CZE000600DŠK Úlet Křimice113150
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
19.Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice113150
Fleišman Zdeněk CZE002211BŠK Úlet Křimice
19.Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno112150
Vaňková Martina CZE071858CŠK Kalivody
19.Žáček Jan CZE036815CRytíři Hostivař112150
Jirkalová Milena CZE000958Klub AJETO z.s. Praha
19.Šatanová Jarmila CZE066500DUrba darts team Ostrava111150
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
19.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice111150
Granovová Eliška CZE054735CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice
19.Procházka Filip CZE050596AOlympia Tábor111150
Tvrdá Markéta CZE065914DKobra Bar Praha
19.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč111150
Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
19.Amort Václav CZE040917BAvengers Praha111150
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
19.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov111150
Schejbalová Margarita CZE057469Dvůr Králové n. L.
19.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha111150
Špírek Pavel CZE006340BProti proudu Praha
19.Bečková Kateřina CZE054341BHorní Rozptyly Praha111150
Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha
19.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov111150
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
19.Čapek Petr CZE069144DSedláci Hradec Králové111150
Jiříčková Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka
19.Míka Dana CZE067798Jindřichovice111150
Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
40.Šmejkalová Zdeňka CZE050024BBílá Hora Praha111130
Kačer Jiří CZE000447BBažina 4077 Praha
40.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno111130
Pokorná Tereza CZE042274BStavba Brno
40.Kroužková Alexandra CZE051659BDC Infarkt Praha111130
Kulhánek Petr CZE064471CJZD Praha
40.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov111130
Polomová Veronika CZE037440CBobři Dasnice
40.Zelníčková Kristýna CZE068662CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice111130
Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice
40.František Compel WRD069222Praha111130
Zelenková Michaela CZE069221COtupělé hroty Praha
40.Patakiová Milena CZE000102BMilli a její tygři ČB111130
Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
40.Záhorčík Zdeněk CZE073699Ostrava Michálkovice111130
Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
40.Malošíková Pavlína CZE057035CPitbull Senice na Hané111130
Anton Jakub CZE057034CKlikaři Litovel
40.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha111130
Záruba Jan CZE025475BSTS Moskovice Praha
40.Karban Petr CZE001248AZákeřňáci DC Praha111130
Jirkalová Milena CZE000958Klub AJETO z.s. Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 9.2.2023 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 9.2.2023 01:02:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement