Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1016)
 NáhledTiskNahoru
2014 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1016 | Turnajů: 425

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem 134412 050
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec134411 450
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
3.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec131559 660
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
4.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec13449 150
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
5.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto132668 910
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
6.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem13448 450
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
7.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít133778 380
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
8.Čapková Martina CZE011716Stařeč 13447 750
Mrva Aleš CZE000162Adamov
9.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary13447 450
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
10.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les13446 850
Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
10.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové13446 850
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
12.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)131556 840
Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
13.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 13446 450
Jeníček Petr CZE015787AMilenov
14.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha1348266 210
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
15.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha1247206 050
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
16.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou13445 950
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 133775 900
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
18.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina13445 850
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
19.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice13445 650
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
20.Reil David CZE000020APrevíti Praha1348235 330
Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
21.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha3335 100
Řezníček Zdeněk CZE034336Jetřichovice
22.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II1348325 010
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
23.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice13444 650
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
24.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno122554 450
Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
24.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 411224 450
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
26.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně132664 330
Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
27.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)131554 280
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
28.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov133774 240
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
29.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 13444 050
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
29.Doudová Šárka CZE004251CSport Bar Atláč Přerov13444 050
Mačák Zdeněk CZE020024BTrefa Olomouc
31.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc 31443 930
Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
32.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov121443 700
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
33.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov12333 650
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka13443 650
Hovorka Dušan CZE003818Brno
33.Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha1348623 650
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
36.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov347143 520
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
37.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha2223 400
Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
38.Oplt Michal CZE001253K. Vary 13443 350
Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
39.Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín11223 250
Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
40.Malinovská Hana CZE041573CPohodáři Praha1247443 150
Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
41.Nováková Martina CZE045961132663 090
Páša Jiří CZE013417BKalich Tábor
42.Červenka Jaromír CZE031118CCyclura Jablonec nad Nisou13443 050
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
43.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk2223 000
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
44.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice12332 950
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
44.Nečas Marek CZE039227Brno12332 950
Nečasová Veronika CZE038755Brno
46.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most1112 850
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
47.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl12332 750
Hruboň Michal CZE027582BZa Vodou Litomyšl
48.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov131552 740
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
49.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)2222 600
Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
49.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov2222 600
Spálenský Josef CZE007623Pardubice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 14:53:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement