Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/136)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 136 | Turnajů: 761

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno3840511134 420
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice3840511274 380
3.Štefaneková Jana CZE059941Brno74047473 030
4.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno274049652 940
5.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno3840511122 770
5.Novotná Kateřina CZE060496Brno44044462 770
7.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno354048492 480
8.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice254047492 420
9.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna224044452 400
10.Špíšková Renata CZE077064DDC Hor Boj Elita153642422 290
11.Otřísalová Lenka CZE077063DDC Hor Boj Elita53237372 030
12.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno221721211 990
13.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy42024241 760
14.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko22729291 730
15.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice322429291 690
16.Buchnarová Eva CZE007558DC Mojitos Brno32427271 650
17.Horká Kristýna CZE070788Brno232126261 530
18.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná12324241 500
19.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko32427271 480
20.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno331824241 400
21.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup22426261 390
22.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko121619191 290
23.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna222327271 280
24.Němcová Hana CZE077814Třebíč22426261 260
25.Bukáčková Božena CZE060544Blansko22830301 240
26.Pisarovičová Lucie CZE018890BDC Bejvávalo U Kolečka12021211 220
27.Hraboňová Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup22426261 210
27.Vítková Gabriela CZE054737Brno12425251 210
29.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč12526261 200
30.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko21820201 190
31.Hanáková Kateřina CZE075302CGalaxy Team Brno12425251 170
32.Musílková Petra CZE061660Brno22224241 140
33.Dobešová Romana CZE076216Galaxy Team Brno241319191 100
34.Valdová Leona CZE076166Kyjov21921211 080
35.Bednářová Hana CZE060400Brno22325251 050
36.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club31812121 040
37.Janků Ilona CZE079066Deštná12223231 020
37.Červinková Julie CZE076539LL DC Chvalkovice11617171 020
39.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno211720201 000
40.Habartová Vlasta CZE071615Třebíč1131414920
41.Dörrerová Irena CZE056717Brno2232525910
42.Kalová Tamara CZE078258Brno11171919870
43.Pejchalová Lucie CZE050021Brno12131616850
43.Venhudová Pavlína CZE035559DC Chvalkovice1111212850
45.Veselá Michaela CZE074785Třebíč2171919820
46.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno12101313780
46.Řehoříková Kriistýna CZE080377DC Double Tops Omega2182020780
46.Durďáková Soňa CZE071490Brno1131414780
49.Sigmundová Kamila CZE077062DDC Hor Boj Elita1131414750
50.Otřísalová Jana CZE051793DDC Hor Boj Elita1121313710
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 01:01:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement