Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/577)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 577 | Turnajů: 263

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vojta Radim CZE037412AYellov fish12526262 090
2.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno21719191 780
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno211619191 660
4.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno112123231 520
5.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka121619191 440
5.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno211215151 440
7.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno21113131 400
8.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 1414141 280
8.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna21315151 280
10.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno1616161 260
11.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno11415151 240
12.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno211417171 230
13.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno12223231 200
14.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno111719191 170
15.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno21820201 150
16.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno111517171 140
17.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish21517171 120
18.Daška Pavel CZE001049CSiga11213131 100
19.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno11314141 040
20.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky21719191 030
21.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty1616161 020
21.Přichystal Marek CZE028464Brno1414141 020
21.Charvát Petr CZE065402DDC Poškoláci Valchov1515151 020
24.Poláček Lukáš CZE053203Brno11415151 000
25.Pátek Jaroslav CZE000158Brno 291111960
26.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno291111950
27.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov2799920
27.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko141414920
29.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno291111900
30.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov21477890
30.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč191919890
32.Rambousek Martin CZE067311Zálesáci161616880
32.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno11222424880
34.Knotek Petr CZE070431Třebíč131313870
34.Šeregely Roman CZE001239Brno1171818870
36.Štolpa Roman CZE051406ADC Šipky Sloup999860
37.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy1121313850
37.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno1151616850
37.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy1121313850
40.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno1232424840
41.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup999790
42.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno1191111770
43.Vavřina Vratislav CZE065421AŠK Excalibur Bzenec999760
43.Smutný Tomáš CZE062341DDC Mojitos Brno141414760
45.Pavličko Anton CZE028613BDC Bejvávalo U Kolečka101010730
45.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno1111212730
47.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany1131414720
48.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky1899710
49.Kotrba Bohumil CZE039765BDarts Třebíč101010700
49.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč111111700
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 05:41:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement