Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/845)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Jižní Čechy

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 845 | Turnajů: 908

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Slípek Petr CZE074418České Budějovice91751185185185
2.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice6144150150150
3.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec61321139139139
4.Kalík Petr CZE052859CSatanova legie České Budějovice811114133133133
5.Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek101092121121121
6.Matějková Anna CZE069524CJiskra Jindřichův Hradec8111119119119
6.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek71102119119119
6.Slípková Renata CZE075331České Budějovice81092119119119
9.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek111013115115115
10.Domin Lukáš CZE073931CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice29812112112112
11.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor10100110110110
12.Koptiš Marek CZE040097BSatanova legie České Budějovice10953108108108
13.Hornák Vlastimil CZE009880BPanzer Division Štěpánovice107107107107
14.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice7944105105105
14.Minařík Martin CZE068416Písek6954105105105
16.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr696102102102
17.Hrstka Jiří CZE044230CŠuměnky Horní Planá6914101101101
17.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice7877101101101
19.Profant Martin CZE031074Temelín7864979797
19.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek10834979797
19.Pavlíček Petr CZE070151CAsfalti Písek1942979797
19.Šulista Martin CZE071170AStřelci Český Krumlov889979797
23.Drab Robert CZE008873BŠkoláci Tipáč Písek2913969696
23.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá10806969696
25.Lencová Ludmila CZE057518ARychlá rota Pištín788959595
25.Homola Zdeněk CZE061643AHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice5855959595
25.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou7853959595
25.Vrzalová Eliška CZE059389BSatanova legie České Budějovice10778959595
29.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice10831949494
29.Skácel Gabriel CZE074094CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice57415949494
29.Boček Josef 1995CZE048948BPanzer Division Štěpánovice193949494
32.Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice6852939393
33.Křepelková Simona CZE048773BDříteň10775929292
34.Profant Vladimír CZE075803Písek4814898989
34.Mlýnek Dušan CZE074877CPanzer Division Štěpánovice881898989
36.Zelníčková Kristýna CZE068662Nehážu nic U Kalicha Č. Budějovice6774878787
36.Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá10725878787
38.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1074848484
39.Hockicková Martina CZE070657BŠuměnky Horní Planá9703828282
39.Kytka František CZE073168BFormanka Besednice82828282
41.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice2781818181
41.Boček Josef 1969CZE046177BPiráti Štěpánovice1791818181
43.Koprna Lukáš CZE069780CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice5686797979
43.Martínek Petr CZE064865BTygers team Besednice79797979
45.Vaněk Jiří CZE071586CPísek762787878
45.Tancošová Štěpánka CZE053580CGrófky Dubičné10635787878
47.Mácha Zbyněk CZE065691BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice707777777
48.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice6691767676
49.Drab Lukáš CZE070335CPlatan team Protivín1722757575
49.Skálová Alena CZE075400DC Atom Týn nad Vltavou14592757575
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 04:48:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement