Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽÁKYNĚ

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 76 | Turnajů: 150

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)121114204 730
2.Hanušová Pavlína CZE050059Měník1258124 160
3.Lukšová Šárka CZE053629CHobiti České Budějovice121114553 720
4.Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov121114513 560
5.Karbanová Barbora CZE055203115771 700
6.Dvořáková Monika CZE053359Lety22441 660
7.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov111331 650
8.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou11112601 260
9.Třísková Aneta CZE057191CProboštov11112821 220
10.Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov112441 180
11.Vondráková Eliška CZE057099Trutnov22441 160
12.Baťhová Alena CZE031775Jirkov1111 050
12.Kučerová Marie CZE054466Opatov1111111 050
14.Šindelářová Karolína CZE05563512331 020
15.Kellerová Veronika CZE055747Travčice2221 000
16.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.111113970
17.Davidová Klára CZE055748Korbel II Litvínov2578950
18.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.111111930
19.Potůčková Tereza CZE037091Praha1344840
20.Chládková Eliška CZE059016Velký Třebešov2244780
21.Staňková Anna CZE057596České Budějovice2133770
22.Fílová Tereza CZE049498Dušejov111750
23.Raková Michaela CZE050787Olomouc111700
23.Jírů Veronika CZE055325BMilli a její tygři ČB224700
25.Brožová Eva CZE055327Lety2244640
26.Feklová Denisa CZE055875AŠK Zahrádkáři Stod1344620
26.Bartoňová Natálie CZE052401Nová Ves888620
28.Brabcová Nela CZE0574101122570
29.Fílová Barbora CZE049497Dušejov111550
30.Černá Natálie CZE053362Lety1233530
31.Hradiská Adéla CZE052448CBukovina888500
31.Kopčová Viktorie CZE057190Proboštov222500
31.Hrubá Michaela CZE054033Tovačov111500
34.Svobodová Adéla CZE057101Trutnov1122480
35.Merxbauerová Lucie CZE055859111450
35.Homolová Pavla CZE055792Jihlava111450
37.Červenková Lucie CZE055326Lety1233430
38.Feklová Kristýna CZE056698Stod1122380
39.Nechvátalová Šárka CZE057173333370
40.Krejčová Štěpánka CZE055784Dušejov111350
40.Krejčová Kateřina CZE049493Dušejov111350
40.Málková Kristýna CZE059352Salavice111350
40.Pacltová Dana CZE059355111350
44.Maříková Anežka CZE057365333330
45.Weintragerová Anna CZE057100Starý Rokytník1233310
46.Košťálová Aneta CZE057098Pilníkov1122300
46.Izáková Adéla CZE059015Velký Třebešov1122300
48.Kocmanová Nikol CZE057171333290
49.Kocmanová Iveta CZE057174444260
50.Benešová Anežka CZE055793Červená Řečice111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 11:27:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement