Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/808)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Pardubický kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 808 | Turnajů: 419

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice8117125125125
2.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.10106116116116
3.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec1093103103103
4.Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.688949494
5.Bouška Jan CZE074538DDarda Radim284868686
6.Doležal Petr CZE054600ABlack Horses Pardubice876848484
7.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim1067777777
8.Janisch Erik CZE023957BŠipkaři Damníkov, z.s.472767676
9.Kouba Petr CZE027610DSací Komando Bučina867757575
10.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.1062727272
11.Hons Jiří CZE057502AŠroti Moravská Třebová71717171
12.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.1159707070
13.Doleček Tadeáš CZE074816DŠipkaři Damníkov, z.s.366696969
14.Kalaš Vladimír CZE005391BDarda Radim464686868
15.Mazánek Aleš CZE021850AAvengers Dašice65656565
16.Horák Richard CZE049274BVoklik Benátky854626262
17.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.655616161
18.Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová456606060
19.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice851595959
19.Dobřanský Filip CZE070703ABlack Horses Pardubice59595959
19.Zahradník Vlastimil 1996CZE020511AKocouři Moravany59595959
22.Profous Patrik CZE075660BKocouři Moravany58585858
22.Rolínek Lubomír CZE075199CMaxville Moravská Třebová256585858
24.Chládek Martin CZE072023DHavana Lanškroun453575757
24.Hons Jan 1990CZE057505AŠroti Moravská Třebová255575757
26.Langr Ondřej CZE060443BHornets Darts Pardubice254565656
27.Budiš David 1998CZE064179AŠroti Moravská Třebová54545454
28.Vodvárková Martina CZE075014DPředhradská Letka53535353
28.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice845535353
30.Fotr Kamil CZE009291BŠipkaři Damníkov, z.s.448525252
30.Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice250525252
30.Licková Helena CZE077162Hornets Darts Pardubice52525252
33.Marusincova Natalie WRD073987Opatov51515151
34.Kubeš Michal CZE056953AHavana Lanškroun842505050
34.Herman Karel CZE066559Slepotice149505050
36.Koráb Martin CZE000500AExtrém Šilinkův Důl247494949
36.Bílek Radek CZE070421DŠroti Moravská Třebová49494949
38.Bílý Tomáš CZE010452AHavana Lanškroun246484848
38.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice642484848
38.Bádal Ludvík CZE055567CBuldoci Moravská Třebová48484848
41.Jindra Michal CZE021837BHornets Darts Pardubice47474747
41.Pavlas Martin CZE069728BŠK Jezbořice443474747
41.Kolář David CZE069703DŠroti Moravská Třebová47474747
41.Slavík Vladimír CZE021847AKocouři Moravany47474747
41.Kytlica Marián CZE078358Třebařov443474747
46.Vařejčko Marek CZE070512DStřelci Vrbatův Kostelec343464646
47.Křížová Hana CZE056926DVokotrop Pardubice243454545
47.Hanovcová Karolína CZE070078BHornets Darts Pardubice243454545
47.Goláň Radek CZE038318BHornets Darts Pardubice45454545
50.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany836444444
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 15:43:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement