Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1517)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Moravskoslezský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1517 | Turnajů: 1966

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná5314319319319
2.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic10257267267267
3.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov5255260260260
4.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic4240244244244
5.Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek4204208208208
6.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava4200204204204
7.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek3192195195195
8.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava3184187187187
9.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy5180185185185
10.Durčák Petr 1997CZE070025BXPneu Orlová5171176176176
11.Stadtherrová Radka CZE078462CMajáček Karviná6169175175175
12.Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová4169173173173
13.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek3164167167167
14.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava5157162162162
15.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná3157160160160
15.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek160160160160
17.Čech Josef CZE076657CMajáček Karviná157157157157
18.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava5150155155155
19.Mendlíková Petra CZE073956CL.R. Dukan Havířov5146151151151
19.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná5146151151151
21.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová10137147147147
22.Nogol Roman CZE067662CMichelindart Havířov145145145145
23.Brniak Patrik CZE077491CL.R. Dukan Havířov1143144144144
24.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová2141143143143
25.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov5137142142142
26.Mach Jindřích st. CZE072517COmegáci - Omega Frýdek-Místek134134134134
27.Malurek Matěj CZE072602DRytíři Ostrava1129130130130
28.Čelovský Jan CZE024285BRytíři Ostrava129129129129
29.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava5121126126126
30.Kobolka Jozef CZE071223CŘízci z Výškovic1122123123123
31.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic8113121121121
32.Pěchula Jiří CZE073421DRytíři Ostrava120120120120
33.Harviš Dalibor CZE036308CZoltan team Ostrava119119119119
34.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava4114118118118
35.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová5112117117117
36.Schneider Petr 1975CZE006860AMaston - jih Ostrava1112113113113
36.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava3110113113113
38.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava3109112112112
39.Pěcha Dalibor CZE050776DŘízci z Výškovic111111111111
40.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová5105110110110
40.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov3107110110110
40.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná1109110110110
40.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava7103110110110
44.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná5103108108108
44.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek2106108108108
46.Šebora Mirko CZE069406CMajáček Karviná107107107107
46.Podjukl Jakub CZE062102CŠatlava Havířov107107107107
46.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic4103107107107
49.Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová997106106106
50.Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic105105105105
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 05:08:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement