Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/802)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Karlovarský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 802 | Turnajů: 663

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov10165175175175
2.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov10156166166166
3.Machunka Milan CZE015711Loket 3145148148148
4.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov10136146146146
5.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov10135145145145
6.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov10133143143143
7.Ulaga Milan CZE074902DRudohoři Žďár8132140140140
8.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary6129135135135
9.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary9120129129129
10.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov5119124124124
11.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov10107117117117
12.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov5111116116116
13.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov10105115115115
14.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov593989898
15.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov590959595
15.Benediktová Tatiana CZE071418DDC Žíla Chodov689959595
17.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice1083939393
18.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov883919191
18.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary982919191
20.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice1077878787
20.Csemerová Romana CZE074821DC Žíla Chodov978878787
22.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov877858585
22.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket382858585
24.Rustler Tomáš CZE070716ABlack Panthers Luna M. Lázně876848484
25.Sieglová Lucie CZE070296DLvi Karlovy Vary479838383
26.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov874828282
26.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov775828282
28.Eis Jakub CZE069971ARudohoři Žďár477818181
29.Petrželka Miloš 1951CZE000697BDC Žíla Chodov275777777
30.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov868767676
31.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice1065757575
32.Zavřel Dušan CZE001564DDC Žíla Chodov72727272
33.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov761686868
33.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov1058686868
35.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary1057676767
36.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Alex Sokolov362656565
36.Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov659656565
38.Zelenka Michal CZE039807ARudohoři Žďár64646464
38.Pokorný Lubomír 1991CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov262646464
40.Doležel Pavel CZE060611DDC Žíla Chodov162636363
40.Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb954636363
40.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role657636363
43.Loučim René CZE038671ARudohoři Žďár260626262
44.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary1050606060
45.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov554595959
46.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov56565656
46.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov254565656
46.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov551565656
46.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov551565656
50.Polomová Veronika CZE037440BDC Žíla Chodov748555555
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 03:04:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement