Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1237)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1237 | Turnajů: 982

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice82074219219219
2.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov92043216216216
3.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka101401151151151
4.Strnad Josef 1955CZE050453DVotroci Hradec Králové150150150150
4.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka81411150150150
6.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice41393146146146
7.Janku Jiří CZE031947BDT Puškvorec Velké Svatoňovice6137143143143
8.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod7126133133133
9.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov8123131131131
10.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové51231129129129
11.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice6117123123123
12.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová2118120120120
13.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové4113117117117
14.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec7109116116116
14.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové8108116116116
16.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové4111115115115
16.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové10105115115115
18.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové91011111111111
19.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové9991109109109
19.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové71002109109109
21.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové898106106106
21.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice6100106106106
23.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové4991104104104
24.Mannová Alena CZE053232CÚpice895103103103
25.Suk Stanislav CZE036843Trutnov1101102102102
25.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové102102102102
27.Bílek Pavel CZE026189BTrutnov991100100100
28.Hrazdíra Bronislav 1973CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové6892979797
29.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 888969696
29.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 2931969696
31.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové95959595
32.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice291939393
32.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov885939393
34.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník784919191
34.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov883919191
36.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod684909090
37.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov881898989
38.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice682888888
39.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod681878787
39.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov1077878787
41.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov779868686
41.Regner Jan CZE069813BDynamo Ruchadlo Zájezd Česká Skalice482868686
41.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec383868686
44.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové8761858585
44.Horák Karel CZE021132COrli Trutnov85858585
44.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové85858585
47.Kynčl Jakub CZE044116BŽraloci Trutnov282848484
47.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec678848484
49.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec478828282
50.Tůmová Barbora CZE075024CSkokani Trutnov477818181
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 04:50:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement