Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1251)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1251 | Turnajů: 1638

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice10191201201201
2.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno8185193193193
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno10157167167167
4.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno4152156156156
5.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky9131140140140
5.Šeregely Roman CZE001239Brno140140140140
7.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno6131137137137
8.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno5130135135135
9.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno129129129129
10.Vojta Radim CZE037412AYellov fish5122127127127
11.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno9111120120120
12.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno10107117117117
13.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno2109111111111
14.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno1109110110110
14.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno10100110110110
14.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno10100110110110
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna4105109109109
18.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno6100106106106
19.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno1094104104104
20.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice496100100100
20.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno892100100100
22.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč97979797
23.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno1085959595
24.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish785929292
24.Knotek Petr CZE070431Zálesáci92929292
26.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno982919191
26.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno487919191
26.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno586919191
29.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy90909090
29.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 90909090
31.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka188898989
32.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy88888888
32.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno1078888888
34.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna483878787
35.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka878868686
35.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno680868686
37.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany281838383
37.Novotná Kateřina CZE060496Brno83838383
39.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno973828282
39.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno874828282
41.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty81818181
42.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno476808080
43.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno277797979
44.Přichystal Marek CZE028464Brno78787878
44.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno672787878
46.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč75757575
46.Poráň David CZE051226AŠK Vyškov1065757575
48.Körting Pavel CZE056712CDC Angry Birds Osmička Brno470747474
48.Štefaneková Jana CZE059941Brno74747474
50.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno73737373
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 17:10:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement