Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-49/49)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 49 | Turnajů: 240

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 11 12 18 3 525
2. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice 1 11 12 48 2 980
3. Lukšová Šárka CZE053629 Grófky Dubičné 2 11 13 116 2 330
4. Rychecká Julie CZE049501 B TJ Dušejov 2000 1 11 12 31 1 520
5. Kopecká Tereza 2002 CZE062514 Smidary 1 1 2 1 350
6. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 1 11 12 19 1 320
7. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 2 11 13 20 1 290
8. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 1 11 12 33 1 220
9. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 11 11 18 950
10. Hochmanová Karolína CZE033782 Brno 1 1 2 2 820
11. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 11 11 112 790
12. Feklová Denisa CZE055875 ŠK Zahrádkáři Stod 9 9 9 770
13. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 11 11 46 710
14. Karbanová Barbora CZE055203 1 7 8 8 680
15. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 11 11 53 650
16. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 2 3 4 630
16. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 11 11 16 630
18. Schusterová Klára CZE060516 Buldoci Moravská Třebová 1 6 7 7 590
19. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 1 1 1 550
20. Podhrázská Nikola CZE060206 Queens of Excalibur 11 11 11 450
21. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 11 11 16 390
22. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 9 9 9 370
23. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 1 350
24. Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště 5 5 5 330
25. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 1 2 3 320
25. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 8 8 8 320
27. Kudláčková Simona CZE061584 Most 7 7 7 290
28. Langhansová Lucie CZE060105 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 5 220
29. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 3 3 3 210
30. Kovárnická Veronika CZE056069 5 5 5 190
31. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 2 2 2 140
32. Tučková Markéta CZE061219 DRAGON Darts Jihlava 3 3 3 110
33. Svěráková Radka CZE061190 Ložisková mafie Pšov 3 3 3 90
34. Nohejlová Amálie CZE062655 2 2 2 80
34. Kopecká Tereza 2001 CZE058343 Horoušany 2 2 2 80
36. Farská Valerie CZE062839 Vítězná 1 1 1 70
36. Heinzlová Vendula CZE037458 Hluboká u Borovan 1 1 1 70
36. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 70
39. Žaludová Pavlína CZE060203 Vyškov 2 2 2 60
39. Kolářová Tereza CZE061242 Draci Černovír 2 2 2 60
41. Trojáková Natálie CZE057914 Benešov nad Černou 1 1 1 50
41. Mühlbergerová Adéla CZE061180 1 1 1 50
41. Svobodová Adéla CZE057101 Trutnov 1 1 1 50
44. Tošková Kateřina CZE061207 Cafe bar GrossOpava 1 1 1 30
44. Novotná Karolína CZE048393 D Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 1 1 1 30
44. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 1 1 1 30
44. Ozoganová Leona CZE060527 Pšov 1 1 1 30
44. Ištoková Lea CZE062489 Karviná 1 1 1 30
44. Wollenheitová Lucie CZE062841 Charvatce 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2019 23:51

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.1.2019 23:51:34