Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 47 | Turnajů: 249

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Votavová Anna CZE054375 A (Jen Tak Libín) 1 9 10 11 3 060
2. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice 1 11 12 39 2 980
3. Lukšová Šárka CZE053629 Grófky Dubičné 2 11 13 126 2 510
4. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 2 11 13 23 1 390
4. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 2 11 13 54 1 390
6. Kopecká Tereza 2002 CZE062514 Smidary 1 1 2 3 1 380
7. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 2 11 13 69 1 370
8. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 1 11 12 44 1 360
8. Rychecká Julie CZE049501 B TJ Dušejov 2000 1 11 12 32 1 360
10. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod 1 8 9 10 1 230
11. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 11 11 144 930
12. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 1 5 6 6 820
12. Hochmanová Karolína CZE033782 Brno 1 1 2 2 820
14. Schusterová Klára CZE060516 D Buldoci Moravská Třebová 11 11 17 650
15. Tučková Markéta CZE061219 B DRAGON Darts Jihlava 11 11 23 590
16. Zvěřinová Kateřina CZE063716 Česká Skalice 1 5 6 6 580
17. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 11 11 15 570
18. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 8 8 8 540
19. Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště 6 6 7 500
20. Karbanová Barbora CZE055203 1 5 6 6 480
21. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 11 11 15 470
21. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 11 11 11 470
23. Feixová Eliška CZE063458 Vendetta Nová Role 10 10 10 440
24. Novotná Karolína CZE048393 C Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 10 10 10 420
25. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 8 8 8 380
26. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 1 350
27. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 6 6 7 320
27. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 1 1 2 2 320
29. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 4 4 4 220
30. Vysloužilová Natálie CZE063110 1 1 1 150
31. Farská Valerie CZE062839 Vítězná 2 2 2 120
32. Svěráková Radka CZE061190 D Ložisková mafie Pšov 3 3 3 90
33. Nohejlová Amálie CZE062655 2 2 2 80
34. Heinzlová Vendula CZE037458 Hluboká u Borovan 1 1 1 70
35. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 2 2 2 60
36. Kopecká Tereza 2001 CZE058343 Horoušany 1 1 1 50
36. Mühlbergerová Adéla CZE061180 1 1 1 50
36. Trojáková Natálie CZE057914 Benešov nad Černou 1 1 1 50
36. Benčovská Stela CZE063985 Liberec 1 1 1 50
36. Červenková Eliška CZE063971 Prosenická Lhota 1 1 1 50
36. Žaludová Pavlína CZE060203 Vyškov 1 1 1 50
42. Tošková Kateřina CZE061207 C Cafe bar GrossOpava 1 1 1 30
42. Vokounová Martina CZE055374 Charvatce 1 1 1 30
42. Hašková Zuzana CZE047522 D 1 1 1 30
42. Ištoková Lea CZE062489 Karviná 1 1 1 30
42. Wollenheitová Lucie CZE062841 Charvatce 1 1 1 30
42. Kovárnická Veronika CZE056069 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 13:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 14:31:03