Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/59)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár - ŽÁKYNĚ

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 59 | Turnajů: 227

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov1121115636 660
2.Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov1121115716 300
3.Lukšová Šárka CZE053629CHobiti České Budějovice11211151035 180
4.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou111113994 580
5.Jírů Veronika CZE055325BMilli a její tygři ČB1121115234 340
6.Sehnalová Kateřina CZE059995Brzice112711153 200
7.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.111113292 570
8.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.121114622 260
9.Šustrová Adéla CZE062162ŠK Stolinka Nový Bydžov11222 150
10.Kropáčková Natálie CZE060448Velký Třebešov1269101 670
11.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov11112421 520
12.Chládková Eliška CZE059016Velký Třebešov21113421 470
13.Davidová Klára CZE055748Korbel II Litvínov11112191 440
14.Jirků Anna CZE060143Velký Třebešov2810121 280
15.Šmalclová Nikola CZE058706České Budějovice21113301 270
16.Staňková Anna CZE057596České Budějovice2221 100
17.Čeligová Vendula CZE060872Ostrava12341 000
18.Třísková Aneta CZE057191CProboštov111175930
19.Krejčová Kateřina CZE049493Dušejov1111217840
20.Masopustová Nela CZE060766Ostrava1344830
21.Bittnerová Kateřina CZE062513Vlčkovice v Podkrkonoší111750
21.Švorcová Natálie CZE062515Jičín111750
23.Krejčová Štěpánka CZE055784Dušejov1101111570
24.Brabcová Adéla CZE060871111500
24.Boledovičová Emili CZE055204111500
26.Macečková Markéta CZE048239Supíkovice111114470
27.Podhrázská Nikola CZE060206Brno111111450
28.Lukšová Veronika CZE059390České Budějovice101010440
29.Kudláčková Simona CZE061584Most101010400
30.Brožová Eva CZE055327Lety111350
31.Podhrázská Eliška CZE059364Brno888340
31.Šmejkalová Jana CZE057664444340
31.Maříková Anežka CZE057365444340
34.Kadlečková Lucie CZE061587Hradec Králové666300
35.Kučerová Marie CZE054466Opatov444260
36.Homolová Pavla CZE055792Jihlava111250
37.Maříková Magdaléna CZE057366444220
38.Kocmanová Nikol CZE057171444200
39.Kocmanová Iveta CZE057174333190
39.Okrouhlíková Marie CZE057178333190
41.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun444180
41.Vokounová Simona CZE050770ŠK Běleč nad Orlicí444180
43.Nagelová Denisa CZE050389BJestřábi Ostrava333170
44.Ublická Natálie CZE060502České Budějovice444140
44.Sudíková Jessica CZE062113222140
44.Pekáriková Anna CZE062220Opatov444140
47.Chlebounová Lucie CZE060960Lanškroun444120
47.Okrouhlíková Sára CZE057179222120
49.Jandíková Natálie CZE060501ŠK Štiky Domažlice333110
50.Šinfeltová Klára CZE044400Litoměřice222100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 12:09:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement