Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/97)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁCI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 97 | Turnajů: 348

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 1 1 2 11 15 63 7 470
2. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 11 15 22 7 040
3. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 11 15 51 4 940
4. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 1 2 11 15 31 4 840
5. Srazil Jaroslav CZE060466 1 1 1 11 14 65 4 770
6. Šoltys Tomáš CZE060600 Praha 1 1 2 11 15 46 4 580
7. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 1 1 2 11 15 53 4 220
8. Lukš Dominik CZE053888 Habří 1 2 11 14 59 2 870
9. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 1 1 2 5 5 2 780
10. Gregor Roman CZE056574 B DC Holoubkov 1 2 3 3 2 350
11. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 1 11 12 102 2 180
12. Hochman Václav CZE037789 Brno 1 3 4 4 2 120
13. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 11 12 41 1 800
14. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 1 2 3 6 7 1 770
15. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 2 9 12 12 1 650
15. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 2 11 13 56 1 650
17. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 2 2 1 550
18. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 1 1 6 8 8 1 540
19. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 3 6 6 1 410
20. Hochman Marek CZE057260 Vejprnice 1 1 1 1 350
21. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 7 9 12 1 290
22. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 1 5 6 6 1 280
23. Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha 1 1 3 5 5 1 240
24. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 11 11 29 1 210
25. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 9 10 10 1 120
26. Komyšák Ondřej CZE059698 1 11 12 30 1 080
27. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 10 11 11 1 010
28. Kollert Jakub CZE060446 Dobruška 1 1 2 2 980
29. Vlček Daniel CZE060678 Zlatý Barbaři Praha 1 7 8 9 970
30. Lorenc Matěj CZE050387 Tři Dvory 2 3 5 5 910
31. Staněk Štěpán CZE059993 1 1 1 850
32. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 58 830
33. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 10 10 10 760
34. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 11 11 31 750
34. Turan Tomáš CZE058498 B VP Evaň 1 1 1 750
36. Bubla Jan CZE061249 Nikola Kraslice 11 11 12 730
37. Kollert David CZE060449 Dobruška 1 1 2 2 720
38. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 11 11 21 610
39. Tripes Matyáš CZE060505 České Budějovice 2 2 2 600
40. Hais Jan CZE055861 1 1 1 550
40. Dubský Ondřej CZE058337 11 11 13 550
42. Bláha Matěj CZE061445 Dream Bar 1 2 3 3 510
43. Tačík Ondřej CZE060447 Dobruška 1 1 1 450
43. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
43. Ryčl Daniel CZE059129 C Sport Bar Slovan Šternberk 11 11 11 450
46. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 9 9 9 370
47. Burda Aleš CZE059301 Vrchlabí 1 2 3 3 350
47. Fíla Tomáš CZE059354 Vyskytná 1 1 1 350
49. Koleno Matyáš CZE059485 Ostrava 7 7 7 310
50. Balog Martin CZE060189 Řízci z Výškovice 7 7 7 290
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2018 12:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.12.2018 12:03:38