Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/95)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 95 | Turnajů: 325

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mráz Adam CZE056866 C DC 90210 Prachatice 1 1 2 11 15 59 7 470
2. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 11 15 22 7 040
3. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 11 15 48 4 920
4. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 1 2 11 15 31 4 840
5. Srazil Jaroslav CZE060466 DC Kačamba Praha 1 1 1 11 14 63 4 770
6. Šoltys Tomáš CZE060600 Praha 1 1 2 11 15 45 4 560
7. Válek Jakub CZE050583 (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 2 11 15 53 4 220
8. Lukš Dominik CZE053888 Branišov 1 2 11 14 59 2 870
9. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 1 1 1 2 5 5 2 780
10. Gregor Roman CZE056574 B Darts Club Holoubkov 1 2 3 3 2 350
11. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 1 11 12 99 2 180
12. Hochman Václav CZE037789 Brno 1 3 4 4 2 120
13. Rychecký Lukáš CZE049502 Dušejov 1 11 12 41 1 800
14. Vrba Oliver CZE059804 Tábor 1 2 3 6 7 1 770
15. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 2 9 12 12 1 650
16. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 2 11 13 54 1 630
17. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 2 2 1 550
18. Hájek Šimon CZE060671 P&R Radim 1 1 6 8 8 1 540
19. Vrba Daniel CZE059803 Tábor 1 2 3 6 6 1 410
20. Hochman Marek CZE057260 Vejprnice 1 1 1 1 350
21. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 7 9 12 1 290
22. Nový Nikolas CZE053353 C DC Helou&Wen Praha 1 1 3 5 5 1 240
23. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 11 11 27 1 210
24. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 9 10 10 1 120
25. Komyšák Ondřej CZE059698 1 11 12 30 1 080
26. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 10 11 11 1 010
27. Zámostný Tomáš CZE062403 Wüdle Brtnice 1 1 2 2 980
27. Kollert Jakub CZE060446 Dobruška 1 1 2 2 980
29. Vlček Daniel CZE060678 A Zlatý Barbaři Praha 1 7 8 9 970
30. Lorenc Matěj CZE050387 Tři Dvory 2 3 5 5 910
31. Staněk Štěpán CZE059993 1 1 1 850
32. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 56 830
33. Molnár Petr CZE059109 Litomyšl 10 10 10 760
34. Turan Tomáš CZE058498 B VP Evaň 1 1 1 750
35. Kollert David CZE060449 Dobruška 1 1 2 2 720
36. Neubauer Michal CZE053497 C Molly Darts Club 11 11 29 710
36. Bubla Jan CZE061249 B Nikola Kraslice 11 11 11 710
38. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 11 11 21 610
39. Tripes Matyáš CZE060505 České Budějovice 2 2 2 600
40. Hais Jan CZE055861 1 1 1 550
40. Dubský Ondřej CZE058337 11 11 13 550
42. Tačík Ondřej CZE060447 Dobruška 1 1 1 450
42. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 1 1 450
44. Bláha Matěj CZE061445 D Dream Bar 1 1 1 350
44. Burda Aleš CZE059301 Vrchlabí 1 2 3 3 350
44. Fíla Tomáš CZE059354 Vyskytná 1 1 1 350
47. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 8 8 8 340
48. Koleno Matyáš CZE059485 Ostrava 7 7 7 310
49. Fidler David CZE061743 C Bombardéři Děčany 3 3 3 270
50. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.10.2019 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.10.2019 12:55:15